Тернопільські спортсменки завоювали 10 медалей на чемпіонаті Європи

Чемпіонаті Європи з легкої параатлетики, спортсменки, Інваспорт
Спортсменки. Тернопільська міська рада

Тернопільські спортсменки здобули 10 медалей на чемпіонаті Європи з легкої параатлетики. Змагання відбувалися у Швеції.

Про це повідомили на сайті Тернопільської міської ради.

У чемпіонаті в складі Збірної команди України взяли участь і спортсменки з Тернополя: Єлизавета Ільєнко, Руслана Муравська та Ольга Зазуляк.

Дівчата змагались в стрибках у висоту, потрійному стрибку, бігу на 100 метрів з барʼєрами та естафетах 4х100 метрів та 4х400 метрів. В стрибках у висоту тернопільські спортсменки посіли одразу дві сходинки пʼєдесталу.

Учасниці чемпіонату Євопи. Тернопільська міська рада

Чемпіонкою з результатом 165 сантиметрів стала Руслана Муравська, а бронзу медаль виборола Єлизавета Ільєнко, стрибнувши 143 сантиметри. В потрійному стрибку Ольга Зазуляк змогла увійти в переможну трійку та посіла третє місце з результатом 10 метрів 78 сантиметрів.

У змаганнях з бігу на 100 м з барʼєрами, Руслана Муравська посіла 3 місце з результатом 16, 99 секунд. В естафеті 4х100 дівчата поступились лише представницям Туреччини та завоювали срібло, а в естафеті 4х400 були бронзовими призерками. Загалом тернополянки принесли Збірній Україні 10 медалей. В загальному медальному заліку збірна України посіла 2 місце.