На Тернопільщині ремонтують міст, який затопило через негоду

На Тернопільщині ремонтують міст, який затопило через негоду

міст, струсівський міст
Ремонт струсівського мосту після підтоплення, 12 червня 2024 рік. Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області

Учора, 11 червня, на автошляху Н-18 Івано-Франківськ–Бучач–Тернопіль під час зливи стався розмив земляного насипу на мосту в селі Струсів. Внаслідок цього частково зруйнувався тротуар. Основна конструкція дороги не пошкоджена.

Про це в Фейсбуці повідомила Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області.

"Проїзд транспорту через міст у селі Струсів відбувається у звичному режимі. Основна причина розмиву земляного насипу — локальні інтенсивні опади у Тернопільському районі. За 3 години випала більш ніж тижнева норма опадів", — йдеться у повідомленні.

ремонт мосту
Ремонт мосту в Струсові після негоди, Струсів, Тернопільська область. Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області

За словами дорожників, болото та сміття, яке винесло на проїжджу частину траси Н-18 з прилеглих до автошляху вулиць та сільськогосподарських угідь, погіршили водовідведення з мосту.

затоплений міст
Засмічення під час зливи. Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області

"Станом на ранок укріпили ділянку розмиву, триває зміцнення конуса земполотна. Підкреслимо, що цей об’єкт не зданий в експлуатацію. Всі ремонтні роботи підрядна організація виконує за власний кошт".

Також у повідомленні йдеться, що сьогодні в селі Струсів збереться комісія за участі представників Служби відновлення, підрядної організації, незалежного технагляду та організації, яка розробила проєкт мосту.

"Прибуде незалежний технагляд, який слідкував за всіма етапами ремонтних робіт. Комісія узгодить проєктне рішення, яке дозволить запобігти повторенню розмивання земельного полотна мосту, повідомила пресслужба відомства".

Нагадаємо, струсівський міст для проїзду відкрили у 2021 році.

На початок