У "Тернопільобленерго" повідомили, чи буде світло під час Національного мультипредметного тестування

У "Тернопільобленерго" повідомили, чи буде світло під час Національного мультипредметного тестування

Національний мультипредметний тест, НМТ
У "Тернопільобленерго" повідомили, що буде з графіками погодинних відключень під час НМТ. Фото: Суспільне Тернопіль

На Тернопільщині навчальні заклади, де проводиться Національне мультипредметне тестування, тимчасово не будуть підпадати під вимкнення відповідно до графіка погодинного відключення електроенергії.

Про це повідомили в Фейсбуці на сторінці АТ "Тернопільобленерго". "У період до 21 червня цього року випускники проходять НМТ (Національне мультипредметне тестування), для проходження якого створені тимчасові екзаменаційні центри. Відповідно до звернення Міністерства науки та освіти України та погодження Міністерства енергетики України, АТ "Тернопільобленерго" тимчасово вносить зміни у ГПВ (Графік погодинного відключення електроенергії), щоб забезпечити функціонування центрів без вимкнення електроенергії". У повідомленні також йдеться, що в деяких споживачів, можуть також не вимикати електроенергію, навіть якщо в графіку погодинного відключення електроенергії відключення заплановане.

Маються на увазі певні години:

  • 09:00 – 15:00 напередодні проведення НМТ;
  • 08:30 – 15:00 в день проведення НМТ.

"Таким чином, якщо відповідно до в графіка погодинного відключення електроенергії електроенергію не вимкнули – причиною цього може бути те, що ваш будинок приєднаний до лінії, що живить тимчасовий екзаменаційний центр", — повідомляє "Тернопільобленерго".

На початок