У Тернополі на ринку продають суниці: скільки коштують домашні та лісові ягоди

У Тернополі на ринку продають суниці: скільки коштують домашні та лісові ягоди

суниці, купити суниці, суниці ціна
Суниці. Суспільне Тернопіль

На тернопільському ринку стартував сезон суниць. На прилавках можна зустріти як лісові, так і домашні ягоди. Найнижча ціна на суниці вчора, 4 червня, на центральному ринку в обласному центрі була 70 гривень, найвища — 200.

Про це повідомляють кореспонденти Суспільного.

суниці ціна
Тернопільський ринок. Суспільне Тернопіль

Продавчиня Ольга вирощує вдома альпійську кущову суницю.

"Продаю домашню суницю по 90 гривень за банку. Вона ремонтантна, тому родить ціле літо. Продаж у мене, зазвичай, йде до середини жовтня. Шкідників у моєї суниці немає. Лише після дощу можуть з’явитися слимаки, але я ніяк з ними не борюсь. Загалом, я вже 10 років займаюся суницею, тому можу сказати, що цього року продаж йде дуже погано. Раніше у мене купували по склянці суниць жінки з дітьми, а зараз такого вже немає".

На прилавках можна знайти суниці, що зібрані в лісі. Продавчиня Галина каже, дикорослу суницю зараз зібрати важче, через несприятливі погодні умови.

"Через посушливу холодну весну, цього року в лісі менше ягід, ніж минулого. Також, цьогоріч дорожче. Пів літри суниць продаю за 130 гривень. Більшість людей купують не більше літри, через ціну. Це лише початок сезону, тому покупці чекають, щоб впала ціна".

суниці
Суниці з прилавку Галині. Суспільне Тернопіль

За словами тернополянки Олени, на ринку ціни сильно різняться:

"Дуже різні ціни. Нещодавно купувала за 130 гривень стакан суниць, а щойно купила пів літри за 100 гривень. Можливо, чим більше суниці продають, тим менша ціна. Хоча сезон дуже короткий, я купую суниці часто, бо вони дуже корисні".

суниці купити
Продаж суниць і полуниць. Суспільне Тернопіль

Автори: Оксана Шимоняк і Дар'я Герасименко

На початок