У Тернополі провели акцію "Дитячі долоньки — за мир"

У Тернополі провели акцію "Дитячі долоньки — за мир"

Діти з Тернополя долучились до міжнародної акції "Дитячі долоньки — за мир". На полотнах вони залишили кольорові відбитки своїх рук. Сувої з відбитками передадуть у місто Новояворівськ, що на Львівщині, де 2 червня хочуть встановити рекорд.

Про це Суспільному розповіла регіональна координаторка акції Ольга Навроцька.

Відбиток своєї долоні поставила Софія Слободян.

"Я долучилася, щоб підтримати свого дядька, який помер на війні. Це знак того, що я його пам’ятаю і буду завжди пам’ятати".

Учасниця акції Софія Слободян, акція "Дитячі долоньки — за мир"
Софія Слободян. Суспільне Тернопіль

"Я намалював жовтим кольором свою руку, щоб зробити відбиток на цьому плакаті. Зараз моє найбільше бажання, щоб закінчилася війна", — каже тернополянин Маркіян Ханас.

Учасник акції Маркіян Ханас, акція "Дитячі долоньки — за мир"
Маркіян Ханас. Суспільне Тернопіль

Керівниця дитячого навчального клубу, який долучився до акції, Ірина Ханас говорить, у них за день понад 30 дітей поставили свої відбитки.

"Ми вважаємо це своєю місією, адже у нас в навчальному клубі є діти-переселенці. Нас це теж болить, бо ми знаємо, як вони від цього страждають, покинули свої домівки. Наші діти за мир".

Керівниця дитячого навчального клубу Ірина Ханас, акція "Дитячі долоньки — за мир"
Ірина Ханас. Суспільне Тернопіль

Регіональна координаторка акції Ольга Навроцька розповіла, що понад тисяча дітей поставили відбитки своїх рук на полотнах.

"Акція називається "Дитячі долоньки — за мир". Вона полягає в тому, щоб від усього світу зібрати відбитки долонь більшості діток та зареєструвати світовий рекорд, а після цього передати всі рулони, на яких будуть відбитки до Європарламенту".

Регіональна координаторка акції Ольга Навроцька, акція "Дитячі долоньки — за мир"
Ольга Навроцька. Суспільне Тернопіль

За словами Ольги Навроцької, 2 червня полотна продемонструють у Новояворівську на Львівщині, де планують встановити рекорд.

"Вирішили зробити світовий рекорд, який приверне увагу до того, що вже діти своїми ручками благають припинити війну. Це вперше встановлюємо. Кількість буде затверджена, але зараз вже так багато учасників, що я впевнена, що будуть сотні тисяч відбитків".

Діти, акція "Дитячі долоньки — за мир"
Акція "Дитячі долоньки — за мир". Суспільне Тернопіль

Ольга каже, що проводять акцію громадські організації "Всесвіт з Україною" та "Фестиваль молода Галичина", а також благодійний фонд "Культурна дипломатія".

Акція "Дитячі долоньки — за мир"
Полотно з долонями дітей. Суспільне Тернопіль

На початок