Підробляв документи для виплат з інвалідності: в Тернополі керівнику амбулаторії оголосили підозру

Підробляв документи для виплат з інвалідності: в Тернополі керівнику амбулаторії оголосили підозру

Пенсії, виплати з інвалідності, підробка документів, корупція, керівник амбулаторії
Медичний заклад. Суспільне Тернопіль

Керівнику однієї з амбулаторій у Тернополі оголосили підозру у підробці документів. Йдеться про дев’ять фактів, які пов'язані з діяльністю лікарсько-консультативної комісії.

Про це повідомляють на сторінці Нацполіції області в соцмережі.

До амбулаторії зверталися пацієнти, щоби представники ЛКК провели медичні обстеження й дослідження для подальшого направлення на медико-соціальну експертну комісію. Висновки були необхідні для призначення пенсій та виплат з інвалідності, йдеться у повідомленні.

"У досудовому розслідуванні працівники Тернопільського райуправління поліції встановили, що, починаючи з 2021 року, комісія збиралася у неповному складі. Однак у документах зазначали присутність усіх фахівців. Голова ЛКК завіряв печаткою підроблені підписи лікарів та направляв документи на адресу МСЕК".

Пацієнти, у справах яких виявили підробку, повинні знову пройти всі обстеження та комісії.

Керівнику амбулаторії слідчі заочно оголосили про підозру відповідно до частини 1 статті 366 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від двох до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Слідчі дії тривають. Процесуальне керівництво в кримінальному провадження здійснює Тернопільська окружна прокуратура.

На початок