Одне з тернопільських ОСББ передало дрони 105 окремій бригаді тероборони ЗСУ

Одне з тернопільських ОСББ передало дрони 105 окремій бригаді тероборони ЗСУ

FPV-дрони
Мешканці тернопільноського ОСББ зібрали гроші на дрони для ЗСУ. Фото: 105 окрема бригада тероборони ЗСУ

Мешканці комплексу ОСББ "Юнона", що в Тернополі, передали дрони для бійців 105-ї окремої бригади тероборони ЗСУ.

Про це Суспільному повідомив пресофіцер бригади Юрій Кульпа. Дрони приймав військовослужбовець 105 бригати ТРО, капітан Юрій Човган.

"Ми приймаємо ці одрони і передаємо комендуванню, а воно вже ці дрони розприділяє, кому треба. В бригаді створені відповідні підрозділи, які навчаються керуванню дронами та вже безпосередньо з ними працюють".

Ініціатором акції є мешканець комплексу ОСББ "Юнона" Валерій Буртняк.

"Гроші ми збирали серед мешканців, хто скільки міг, так і долучився. Люди здавали різні суми від 200 гривень до 5000 гривень. Вдруге ми це пробуємо зробити і у нас виходить".

дрони
Дрони, які мешканці ОСББ "Юнона", купили для військовослужбовців 105 бригади тероборони ЗСУ. Фото: 105 окрема бригада тероборони ЗСУ

За словами Валерія Буртняка, цього разу вдалося зібрати 78 тисяч гривень.

"Я давно займаюся волонтерством, допомагаю підрозділам різним, мав практику, коли ми закупили 10 дронів, які виготовляють люди самі, з них три дрони не літали. Тому перейшли на співпрацю з фондом Стерненка з Одеси, купуємо лише готові фабричні дрони, складені й прояпаяні. Планую кожен місяць таку акцію, щоб це було системно, бо допомога потрібна постійно, будемо старатися у цьому напрямку працювати".

Юрій Кульпа каже, мешканці комплексу ОСББ "Юнона" предали 105 окремій бригаді тероборони ЗСУ 5 дронів.

На початок