У Тернополі учні долучилися до "Найбільшого уроку у світі"

У Тернополі учні долучилися до "Найбільшого уроку у світі"

Учні 9-х класів Тернопільської середньої загальноосвітньої школи І—III ступенів № 11 школи стали учасниками Всесвітньої ініціативи "Найбільший урок у світі". Заняття провели під час ініціативи від Дитячого фонду ООН UNICEF у співпраці з молодіжною організацією AIESEC, розповіла Суспільному лідерка команди зв’язків з громадськістю AIESEC в Тернополі Єва Ковбасюк.

За її словами, обговорили з учнями, якою має бути якісна шкільна освіта. Дітей поділили на три групи і кожна мала обговорити одну з ситуацій. Наприклад, як адаптуватися до навчання закордоном.

AIESEC
Найбільший урок у світі. Суспільне Тернопіль

Дев’ятикласниця Марта Магмет каже, під час уроку дізналася про нові методи в освіті.

"Цей урок має провестися в кожній школі з такими дітьми, як ми, такої вікової категорії, щоб вони показали, аби знали, як розвиватися. Від нас залежить майбутнє України і нам потрібно виправляти ситуацію, зараз ще й війна. Буде відбудова країни, потрібні нові люди і щоб ми були освідченні, бо доля України в наших руках".

Марта Магмет
Марта Магмет. Суспільне Тернопіль

Також участь в уроці взяла дев’ятикласниця Анна Луценко.

"Я вважаю, що такі уроки — корисно. Такі інтерактиви розвивають наш мозок і це справді цікаво".

Анна Луценко
Анна Луценко. Суспільне Тернопіль

У Тернополі учні долучилися до "Найбільшого уроку у світі"
"Найбільший урок у світі" в Тернополі. Суспільне Тернопіль

Урок провела лідерка команди зв’язків з громадськістю AIESEC в Тернополі Єва Ковбасюк.

"Сьогоднішня ініціатива в нас називається "Найбільший урок у світі" вона проводиться майже щороку за ініціативи організації AIESEC та ООН про цілі сталого розвитку. Саме на них ми щороку обираємо певну ціль сталого розвитку. Цього року четверта ціль — якісна освіта. Ми розказуємо учням про освіту, дискутуємо, дізнаємось думку про ту чи іншу проблему і думаємо більше над рішенням. Наприклад, минулого року ми також проводили цю ініціативу та залучили близько 5 тисяч учнів. У нас була саме реєстрація на цю ініціативу, зараз в нас близько 90 амбасадорів.

Єви Ковбасюк
Єви Ковбасюк. Суспільне Тернопіль

За словами Єви Ковбасюк, AIESEC — це молодіжна організація, яка займається міжнародними програмами стажувань. ЇЇ волонтери організовують також освітні проекти. AIESEC діє у 126 країнах світу.

тернопільська школа № 11
Учні Тернопільської середньої загальноосвітньої школи № 11. Суспільне Тернопіль

На початок