Науковиця з Тернопільщини відзначила 100 років

Науковиця з Тернопільщини відзначила 100 років

вітання з днем народження
Ректор ТНМУ Михайло корда і науковиця Ярослава Коморовська. Фото: Тернопільський національний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського

Столітній ювілей відзначила науковиця з Тернопільщини Ярослава Коморовська. Вона понад 30 років пропрацювала спочатку асистентом, а далі доцентом кафедри нервових хвороб Тернопільського національного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського.

Про це повідомили на сторінці університету в Фейсбуці.

Від імені ректорату, профспілкового комітету та всього колективу університету ювілярку привітав ректор ТНМУ, професор Михайло Корда.

"Колектив університету глибоко поважає науковця, висококваліфікованого клініциста-невропатолога, досвідченого педагога і вихователя студентської молоді за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків. Ваші порядність, інтелігентність, працелюбність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки і є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, молодих лікарів, науковців і викладачів", — сказав він.

Михайло Корда
Михайло Корда і Ярослава Коморовська. Фото: Тернопільський національний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського

Ярослава Коморовська подякувала за привітання, пригадала віхи свого життя. Зокрема, як після закінчення Львівського державного медичного інституту і близько 20 років практичної лікарської практики приїхала на роботу до Тернопільського медичного інституту, захистила кандидатську дисертацію та пропрацювала у ньому до пенсії.

"Охоче поділилася ювілярка своїми спогадами з юності, розповіла про важкі часи, у які їй прийшлося жити і про Україну, що бореться за свою незалежність протягом усієї історії. Не могла не згадати Ярослава Михайлівна про свого покійного чоловіка — Ростислава-Юрія Теофіловича Коморовського — науковця, хірурга, доктора медичних наук, професора, з яким вона прожила у злагоді понад 50 років. Присутні пом’янули світлу пам’ять про нього хвилиною мовчання", — йдеться у повідомленні.

Тернопільський медуніверситет
У ТНМУ привітали зі 100-річчям науковицю Ярославу Коморовську. Фото: Тернопільський національний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського

На початок