В охоронній фірмі Тернополя прокоментували ситуацію з вилученням канабісу

В охоронній фірмі Тернополя прокоментували ситуацію з вилученням канабісу

Прес-конференція в охоронній фірмі Тернополя
Прес-конференція в охоронній фірмі. Фото: Суспільне Тернопіль

В охоронній фірмі Тернополя прокоментували ситуацію із затриманням двох підозрюваних у збуті наркотичних засобів. За інформацією Нацполіції області, канабіс купували працівники цієї охоронної фірми.

Заступник директора охоронної фірми Тарас Пастух сказав, що частина інформації не відповідає дійсності.

Керівництво охоронної фірми Тернополя спілкується з журналістами
Керівництво охоронної фірми спілкується з журналістами. Фото: Суспільне Тернопіль

"У ЗМІ починають розповсюджувати інформацію про нібито вилучені 10 кілограмів наркотичних речовин у засновників громадської організації Пастуха та Камінського. Дана інформація не відповідає дійсності взагалі і ці всі фотографії, які гуляли по інтернету з кілограмами наркотиків, з боєприпасами, не мають до нас ніякого відношення. Так, справді, в роздягалці, в одній зі шафок знайшли речовину коричневого кольору рослинного походження. Після обшуків і з’ясування обставин один з працівників зізнався, що це була його речовина. Після того сказав, що хоче написати заяву на звільнення. Затримали та взяли під варту двох осіб з великою кількістю наркотичних речовин. Але вони жодного стосунку ні до мене, ні до громадської організації, ні до жодних членів організації не мають. Ми не маємо відношення до цих наркотрафіків, які нам пришивають".

Тарас Пастух сказав, що після цієї ситуації керівника охоронної фірми звільнили, а зброя, яку знайшли правоохоронці, — його власність.

"Зброя є моєю. На неї є всі відповідні дозволи. Чому виникли якісь питання до неї, не маю уявлення".

Під час прес-конференції керівництва охоронної фірми
Під час прес-конференції. Фото: Суспільне Тернопіль

Власник охоронної фірми Володимир Камінський розповів, що робитимуть далі.

"Розглядають питання щодо подачі відповідних звернень та заяв у Державне бюро розслідувань, Міністерство внутрішніх справ України, Уповноваженому з прав людини та, думаю, в Генеральну прокуратуру теж".

За словами директора охоронної фірми Назарія Процаюка, фірма працює у штатному режимі.

Нагадаємо, у Тернополі поліцейські затримали двох підозрюваних у збуті наркотичних засобів. Це жителі Кременецького та Тернопільського районів. Один із затриманих перебуває в слідчому ізоляторі, інший вийшов під заставу. Підозрювані збували наркотичні речовини на території Тернопільщини. Їхніми постійними клієнтами були працівники тернопільської охоронної фірми.

На початок