Обстріл Тернопільщини 22 березня: нові подробиці

Обстріл Тернопільщини 22 березня: нові подробиці

Тернопільщина обстріл
Пошкоджений будинок на Тернопільщині. Суспільне Тернопіль

22 березня війська РФ атакували Тернопільщину. В одному з населених пунктів зафіксували падіння уламків на територію приватного домогосподарства.

В одній з громад пошкоджено 10 житлових і 13 господарських приміщень. Посічені дахи та вибиті вікна. Травмованих нема.

Обстріл Тернопільщини
Один із пошкоджених будинків. Суспільне Тернопіль

Про це Суспільному повідомило власне джерело в громаді.

"О 06:20 почули звук. Напевно, ракета втратила траєкторію та врізалася в землю. Пошкоджено 10 житлових будинків та 13 господарських приміщень. Ушкоджені покрівлі, вікна, стіни всі на місці".

Вибиті вікна
Вибиті вікна. Суспільне Тернопіль

"Сьогодні в 6:15 прокинулись від невідомого сильного звуку, від того, що десь билось скло і сильний шум. Коли вийшли в коридор, то все скло і вікна були вибиті. От такий наш "критичний об’єкт" по якому б’є Російська Федерація, не знаю який тут критичний об’єкт є, що в теперішній час ми це маємо терпіти. Вибито до 10 вікон, вибуховою хвилею відкрились вхідні двері, залишилось лише декілька пластикових вікон", — розповіла Суспільному мешканка будинку Наталія.

вибите вікно
Вибите вікно. Суспільне Тернопіль

Нагадаємо, сьогодні в одному з населених пунктів області зафіксували падіння уламків на територію приватного домогосподарства.

Про це в Телеграмі повідомила пресслужба Тернопільської ОВА.

"Ніхто не постраждав. За попередньою інформацією, майно не ушкоджене. На місці події працюють вибухотехніки та правоохоронці, відбувається аналіз речових доказів ворожих злочинів". У повідомленні також йдеться, що в іншому домогосподарстві цієї ночі через вибухову хвилю пошкоджено вікна та двері приватного житлового будинку.

"Постраждалих немає. Відповідні служби працюють на місцях".

Повітряну тривогу на Тернопільщині оголосили 22 березня о 2:02, сигнал відбою прозвучав о 6:59.

На початок