На Тернопільщині судитимуть працівника підприємства за забруднення річки

На Тернопільщині судитимуть працівника підприємства за забруднення річки

На Тернопільщині судитимуть працівника підприємства
На Тернопільщині судитимуть працівника підприємства. Суспільне Тернопіль

На Тернопільщині судитимуть працівника комунального підприємства, якого підозрюють у тому, що він допустив забруднення річки Іква. Про це повідомила речниця обласної прокуратури Леся Гурецька.

За її словами, чоловікові оголосили підозру за 1 частиною 242 статті Кримінального кодексу України. Це його можуть ув’язнити оштрафувати, або позбавити права займати певні посади чи займатися певною діяльністю до 5 років, або обмежити волю до 5 років. Господарський суд Тернопільської області відкрив провадження.

"Слідство встановило, що головний інженер комунального підприємства упродовж 2021 року допустив скиди цього підприємства з перевищенням допустимих норм зворотних вод у річку Іква. Через забруднення водойми, довкіллю було завдано збитків на понад 660 тисяч гривень. Розслідування проводять слідчі Нацполіції Тернопільщини. Прокурори Спеціалізованої екологічної прокуратури Тернопільської обласної прокуратури подали до суду позов в інтересах держави про стягнення понад 660 тисяч гривень шкоди", — каже Леся Гурецька.

На початок