Боєць з Тернопільщини здобув п’ять медалей на змаганнях у США

Боєць з Тернопільщини здобув п’ять медалей на змаганнях у США

Військові на змаганнях США
Змагання в США. Фото: Invictus Games: Team Ukraine

Військовий з Тернопільщини, 34-річний ветеран Іван Халупа, здобув п'ять медалей на змаганнях Air Force and Marine Corps Trials 2024 (AFMC)United States Air Force and Marine CorpTrials 2024 — це змагання ветеранів та військових Повітряних сил і морської піхоти США, які є відбірковим етапом для участі у Warrior Games, — найбільшому американському турнірі з адаптивних видів спорту для військових з пораненнями і травмами. Цьогоріч крім збірної України у United States Air Force and Marine CorpTrials участь також бере збірна Грузії., що відбуваються у США.

Про це повідомили на сторінці Invictus Games: Team Ukraine.

У повідомленні йдеться, що Іван здобув перемогу особисто в чотирьох змаганнях: у плаванні на 100 метрів вільним стилем, 50 метрів вільним стилем, 50 метрів на спині, 50 метрів брасом. П'яту золоту нагороду він виборов у складі команди в естафеті.

Іван Халупа 2 січня 2023 року під час обстрілу на Донеччині отримав поранення, внаслідок якого втратив ногу. Чоловік працював 10 років на будівництві, коли розпочалася повномасштабна війна, Іван повернувся із Німеччини.

Боєць Іван Халупа
Військовий Іван Халупа. Фото: Invictus Games: Team Ukraine

Загалом у збірну України входять 30 учасників — ветеранів та військовослужбовців, які змагаються в 11 адаптивних видах спорту. Наразі українська збірна вже має у своєму здобутку 26 медалей з плавання, повідомили на сторінці Invictus Games: Team Ukraine.

United States Air Force and Marine Corp Trials 2024 — це змагання ветеранів та військових Повітряних сил і морської піхоти США, які є відбірковим етапом для участі у найбільшому американському турнірі з адаптивних видів спорту для військових з пораненнями і травмами Warrior Games.

На початок