На Тернопільщині попрощалися із двома бійцями

На Тернопільщині попрощалися із двома бійцями

Похорон бійця на Тернопільщині
Похорон в Теребовлянській громаді. Фото: Теребовлянська міська рада

У громадах на Тернопільщині провели в останню дорогу двох військовослужбовців Андрія Антошківа та Романа Кулика.

Про це повідомили на сторінках громад.

У Теребовлянській громаді провели в останню дорогу військового Андрія Антошківа. Прощання відбулося у селі Вербівці. Чоловікові було 40 років.

У березні 2023 року чоловік приєднався до лав ЗСУ. 8 квітня 2023 року боєць отримав поранення під час виконання бойового завдання у Бахмуті. Переніс декілька операцій. Помер 18 лютого після довготривалого лікування.

Рідні брати Андрій та Тарас Антошківи з сім’ями й мамою проживали у Франції. Після 24 лютого 2022 року брати не могли стояти осторонь подій у нашій державі. Вони повернулися додому та пішли добровольцями захищати Україну

Поховали захисника на місцевому кладовищі з військовими почестями. У чоловіка залишилися дружина, мати, дочка та син, а також старший брат, який також служить у ЗСУ. На території Теребовлянської міської територіальної громади оголосили Дні жалоби.

Боєць Андрій Антошків
Військовий Андрій Антошків. Фото: Теребовлянська міська рада

У Чорткові попрощалися із бійцем Романом Куликом. Він був істориком. Про це Суспільному розповів брат Романа Святослав Журовський.

Чоловік каже, що Роман з 2014 року волонтерив, а з початком повномасштабної російсько-української війни добровольцем пішов на фронт.

Роман Кулик служив у 81 окремій аеромобільній бригаді. Був водієм-електриком відділення збору та обробки інформації взводу безпілотних авіаційних комплексів. Загинув 14 лютого на луганському напрямку, повідомили на сайті Чортківської міської ради.

Похорон у Чортківській громаді
Похорон Романа Кулика. Фото: Чортківська міська рада

На початок