Петиція про присвоєння звання Героя України бійцю з Тернопільщини набрала потрібну кількість голосів

Петиція про присвоєння звання Героя України бійцю з Тернопільщини набрала потрібну кількість голосів

Ярослав Пасемник
Петиція про присвоєння Героя України Ярославу Пасемнику. Фото: Суспільне Тернопіль

Петиція про присвоєння звання Героя України посмертно бійцю Ярославу Пасемнику з Тернопільщини набрала 25 тисяч 429 голосів. Тепер її має розглянути президент України. Петицію зареєструвала вдова Ярослава Марія Пасемник.

Про це повідомили на сайті офіційного інтернет-представництва президента України.

Ярослава призвали на військову службу під час мобілізації в квітні 2022 року. Він був командиром мінометної батареї, молодшим сержантом 65-го механізованого батальйону військової частини А7013. 25 листопада 2023 року військовому мало би виповнитися 39 років, але 19 листопада він загинув на Запорізькому напрямку під час виконання бойового завдання.

"Ярослав відважно виконав свій обов’язок громадянина України. До останнього подиху був вірним своїм побратимам і державі. Перебуваючи у зонах активних бойових дій, він ніколи не скаржився, що йому важко, а навпаки підтримував усіх своїх побратимів і членів своєї сім’ї . Таких людей як Ярослав одиниці. Я дуже пишаюсь своїм чоловіком, а донечка — своїм батьком-Героєм. Батьком з великої літери. Ярослав віддав найдорожче —своє життя не лише за свою сім’ю, а за всіх нас із вами, за вільну, незалежну Україну та мир. Він мав ще стільки планів та нездійсненних мрій", — йдеться в тексті петиції.

Петицію зареєстрували 30 листопада 2023 року.

На початок