На Тернопільщині попрощалися із трьома воїнами

На Тернопільщині попрощалися із трьома воїнами

Похорони військових
Похорон у Борсуківській громаді. Фото: Борсуківська територіальна громада

У громадах на Тернопільщині в останню дорогу провели трьох військовослужбовців Олега Каліщука, Андрія Олещука, Юрія Островерхова.

Про це повідомили на сторінках громад.

Жителі Байковецької громади зустріли тіло бійця. Олега Каліщука мобілізували 27 липня 2022 року. Воїн був старшим водієм стрілецького відділення. Чоловік отримав численні осколкові поранення. Переніс операцію. Довго лікувався. 13 лютого він помер.

Похорон Олега Каліщука
Похорон у Байковецькій громаді. Фото: Байковецька громада

"Олег розповідав рідним, що на фронті не так страшно, найгірше — це втрата побратимів. А самого Олега два рази виносили трьохсотим, він був тяжко поранений. Міг легко звільнитись, але вперто пішов знову, адже так просто не здавався, а йшов до кінця. Народився воїн 18 січня 1976 року у Шляхтинцях. Навчався в Шляхтинецькій гімназії імені Барвінського та в Лозівській школі, у Тернопільському технічному коледжі, Тернопільському політехнічному університеті імені Пулюя. У 1994 році служив у ЗСУ, після служби почав працювати. У липні 2022 року добровільно став на захист України. Воював на Запорізькому напрямку на нульових позиціях. 27 травня 2023 року отримав осколкове поранення в руку та важке поранення у грудну клітку. Напевно, цей осколок, який залишився біля його серця, спричинив смерть воїна. 21 вересня цього ж року отримав знову поранення у руку і плече, переніс дві складні операції. Лікувався у Покровську, Запоріжжі, Дніпрі і Тернополі. Рука не гоїлася і донедавна він лікувався в Острозькій лікарні", — написали на сайті Байковецької громади.

Похорон Олега Каліщука
Похорон Олега Каліщука. Фото: Байковецька громада

Похорон Олега Каліщука
Похорон Олега Каліщука. Фото: Байковецька громада

У Почаївській громаді попрощалися із загиблим бійцем Андрієм Олещуком. Чоловік загинув 5 лютого, від осколкового поранення. У місті Почаїв, біля Меморіалу борцям за волю та незалежність України, священники відслужили поминальну панахиду. У Почаївській громаді оголосили День жалоби.

Похорон у місті Почаїв
Похорон воїна Андрія Олещука. Фото: Почаївська громада

У Борсуківській громаді прощалась із військовим Юрієм Островерховим. Чоловікові було 27 років. Загинув старший стрілець-оператор 12 лютого 2024 року, біля населеного пункту Авдіївка. Воїн був жителем села Піщатинці.

похорон у Борсуківській громаді
Прощання із Юрієм Островерховим. Фото: Борсуківська громада

На початок