У Тернополі погасили марку, присвячену брату Степана Бандери

У Тернополі погасили марку, присвячену брату Степана Бандери

Погашення марки брату Степана Бандери
Погашення марки. Фото: Суспільне Тернопіль

У Тернопільському історико-меморіальному музеї політичних в’язнів відбулося погашення поштової марки, яку присвятили брату Степана Бандери. Василь Бандера був членом Організації українських націоналістів. За вислови проти влади потрапив в концтабори, там чоловік і помер.

Про це Суспільному розповіла наукова співробітниця музею Леся Олійник.

"Він був член Організації українських націоналістів. Дуже багато допомагав для організації. На одному із засідань студентства він виступив проти польської влади. Він говорив правду, бо польська влада затискувала наших українців", — говорить Леся Олійник.

Співробітниця музею Леся Олійник
Наукова співробітниця музею Леся Олійник. Фото: Суспільне Тернопіль

Начальниця відділу поштових послуг Ніна Герасименко каже, що на марці зображений Василь Бандера, а також вказані роки народження і смерті. Дизайн марки розробили в обласній раді.

"Для того, щоб наша молодь знала історію, пам`ятала. Я вважаю, що це ексклюзивна продукція, яка випущена дуже малим тиражем. Тираж складає 56 марок. На кожному конвертику з другої сторони є пам`ятник Степану Бандері, який розміщений на Тернопільщині. Це ексклюзивні конверти".

Начальниця відділу поштових послуг Ніна Герасименко
Начальниця відділу поштових послуг Ніна Герасименко. Фото: Суспільне Тернопіль

Нагадаємо, 2024 рік на Тернопільщині проголосили роком родини Степана Бандери. На честь цього випустять 12 марок, присвячених членам родини Степана Бандери. Частину коштів від продажу марок передадуть на підтримку ЗСУ.

Авторка: Сніжана Заверуха

На початок