У Тернополі знову відбулася акція на підтримку полонених захисників "Азовсталі"

У Тернополі знову відбулася акція на підтримку полонених захисників "Азовсталі"

У Тернополі знову відбулася акція на підтримку полонених захисників "Азовсталі"
. Фото: Суспільне Тернопіль

"У нас одна єдина мета — щоб повернувся кожен додому", — так кажуть учасниці акції на підтримку полонених захисників "Азовсталі", яка відбулася на Театральному майдані Тернополя. На неї прийшли матері та дружини військовополонених.

Про це Суспільному розповіла одна зі співорганізаторок Олена Нікуліна. За її словами, цього тижня такі акції відбуваються щонайменше в 14 містах України.

Олена Нікуліна
Олена Нікуліна. Фото: Суспільне Тернопіль

Участь в акції взяла тернополянка Надія Крук. Її син в російському полоні вже майже 2 роки.

"До простих людей хочу звернутися, кого не зачепила війна. Просто прошу людей, щоб були не байдужі до чужого. Не дати мовчати, бо полон вбиває. Він вбиває наших героїв морально, вбиває фізично".

Надія Крук
Надія Крук. Фото: Суспільне Тернопіль

Ганна Шустрова переселенка з Маріуполя. У полоні перебуває її чоловік.

"Я сьогодні тут, щоб люди не забували, що є полонені, щоб про них кричали, щоб вони так само боролися і не були осторонь, як хлопці наші боролися там і захищали людей".

Ганна Шустрова
Ганна Шустрова. Фото: Суспільне Тернопіль

Юлія Гроїцька розповідає, її чоловік разом з побратимами потрапив у російський полон з заводу "Азовсталь" та перебуває там вже 21 місяць.

"У нас одна єдина мета, — щоб повернувся кожен додому. Обміни, які зараз відбуваються, вони дуже маленькі в порівняні з тою кількістю, яких перебувають там. Крайній раз я спілкувалася з чоловіком 1 травня в 2022 році, тобто вже скоро другий рік, а я жодної інформації не знаю".

Юлія Гроїцька
Юлія Гроїцька. Фото: Суспільне Тернопіль

"Метою акції є нагадування про військовополонених і збільшення суспільного інтересу до теми військовополонених. Щоб про них не забували і таким чином витягати їх звіти. Чим більше ми будемо нагадувати і пам’ятати про полон, тим цінніші вони будуть там і збільшуються шанси повернути їх живими і здоровими", — каже Олена Нікуліна.

акція на підтримку полонених захисників "Азовсталі"
Акція на підтримку полонених захисників "Азовсталі". Фото: Суспільне Тернопіль

За її словами, в акції взяли участь приблизно 50 людей. Як повідомили Суспільному поліцейські, під час акції правопорушень не було.

Авторка Сніжана Заверуха

На початок