На війні загинув інструменталіст-гітарист з Тернопільщини

На війні загинув інструменталіст-гітарист з Тернопільщини

Ігор Федорчак, загиблий боєць з Тернополя
Ігор Федорчак, загиблий боєць. Фото: Фейсбук

На війні загинув інструменталіст-гітарист з Тернопільщини, випускник факультету мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Ігор Федорчак.

Про це повідомляють на сторінці закладу в соцмережі.

Життя бійця обірвалося на фронті 25 січня під час виконання бойового завдання за призначенням у Запорізькій області, йдеться у повідомленні. Йому було 30 років.

"Ми втратили талановитого інструменталіста-гітариста, справжнього, щирого друга. Ігор був скромним, справедливим, відповідальним, сміливим".

"Скромний, відповідальний, товариський, талановитий, щирий, справжній і мужній Ігор житиме в серцях однокласників та вчителів", — йдеться у дописі на сторінці Тернопільської спеціалізованої школи №7 з поглибленим вивченням іноземних мов.

"Ігор був дуже цілеспрямованим і працьовитим: за три роки опанував шестирічний курс навчання гри на гітарі в класі Світлани Кондири. Надзвичайно прагнув продовжити навчання, тому вступив у Тернопільський музичний коледж імені Соломії Крушельницької, згодом навчався в ТНПУ ім. В. Гнатюка. Після завершення навчання повернувся працювати в рідну школу. Учні дуже любили щирого та творчого викладача, а колеги в будь-яку хвилину могли звернутися до нього за допомогою", — написали на сторінці Тернопільської музичної школи №1 імені Володимира Барвінського в соцмережі.

На початок