У Тернополі відкрили фотовиставку військовослужбовця

У Тернополі відкрили фотовиставку військовослужбовця

У Тернополі відкрили фотовиставку військовослужбовця
. Фото: tnpu.edu.ua

У холі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відкрили виставку "Аби ДобраНіч", випускника географічного факультету, військового Юрія Костишина.

Про це повідомили на сайті університету.

Усі представлені світлини зроблені у період з лютого 2022 по вересень 2023 року, у районі біля Бахмута та в Запорізькій області.

У Тернополі відкрили фотовиставку військовослужбовця
Роботи військовослужбовця. Фото: tnpu.edu.ua

Юрій народився 10 березня 1977 року у Тернополі. У 1994 році закінчив Тернопільську загальноосвітню школу № 9 і цього ж року став студентом географічного факультету Тернопільського педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, де здобув освіту — вчителя географії.

З травня 2014 року Юрій служив у складі 93 окремої механізованої бригади "Холодний Яр". 24 лютого 2022 року був серед добровольців у черзі у військкомат, далі з побратимами обороняли Київ, був на Донеччині, зараз — у 44 окремій артилерійській бригаді імені гетьмана Данила Апостола.

Військовий Юрій Костишин
Військовий Юрій Костишин. Фото: tnpu.edu.ua

Юрій є одним з авторів книги "Антологія військових письменників". Є учасником аудіозбірки "Незламні", що створена у мистецькому центрі ART Prostir Львівської муніципальної бібліотеки, у якій військові читають українську поезію записану на фронті. Юрій декламує вірш Юрія Руфа "Чорним по білому".

Фотороботи бійця використані при створені арт-буку "#4.5.0", що вийшов у співавторстві з Інною Гончар.

Організатором фотовиставки в університеті є доцентка кафедри педагогіки та менеджменту освіти Ольга Радченко. Виставка діятиме до 26 лютого 2024 року.

На початок