Через несприятливі погодні умови на Тернопільщині без електрики понад 60 населених пунктів

Через несприятливі погодні умови на Тернопільщині без електрики понад 60 населених пунктів

Доповнено
сніг
Налипання мокрого снігу на лінії електропередач. Фото: Суспільне Тернопіль

На Тернопільщині через несприятливі погодні умови відбулося аварійне вимкнення електропостачання. Без електрики залишилося понад 60 населених пунктів.

Про це в соцмережі повідомила пресслужба ВАТ "Тернопільобленерго".

"Станом на 6 годину ранку 2 грудня без електропостачання залишилось 67 населених пунктів області (з них 7 частково). Бригади ВАТ "Тернопільобленерго" працюють над відновленням електропостачання, але через погодні умови на відповідні роботи потрібно дещо більше часу", — йдеться у повідомленні.

Налипання снігу
Налипання снігу на електролінії. Фото: Суспільне Тернопіль

Енергетики просять із розумінням ставитися до тимчасових вимкнень електропостачання у складні погодні умови та бути обережними поблизу ліній електропередач.

"У жодному разі не можна наближатися до обірваних електропроводів ближче ніж на 8 метрів. У разі виявлення обірваного проводу лінії електропередачі телефонуйте до колцентру ВАТ "Тернопільобленерго" за номером телефону 0-800-50-90-40", — кажуть енергетики.

Станом на 11:00 годину відновили електропостачання в 11 населених пунктах.

Про це в Телеграмі повідомив начальник Тернопільської ОВА Володимир Труш.

"Включили електрику на території обслуговування Збаразького РЕМ та частково Теребовлянського РЕМів. Найбільше населених пунктів, які досі відключені на території обслуговування Бережанського РЕМу. Аварійні бригади працюють над відновленням електропостачання".

Станом на 17:00 годину ще в 24 населених пунктах відновлено електропостачання.

"Роботи тривають в населених пунктах на території обслуговування Бережанського, Бучацького та Теребовлянського РЕМів", — повідомив Володимир Труш.

Станом на 19:40 електропостачання на Тернопільщині відновили в усіх населених пунктах, де були пошкодження ліній електропередач через негоду, повідомила пресслужба Тернопільської ОВА.

На початок