Тернополяни здобули нагороди на Кубку України з греко-римської боротьби

Тернополяни здобули нагороди на Кубку України з греко-римської боротьби

Тернополяни здобули призові місця на Кубку України з греко-римської боротьби U-20 серед юніорів. Виграли золоту і дві бронзові нагороди.

Про це розповів тренер з греко-римської боротьби Володимир Лучанко.

За його словами, на цих змаганнях у ваговій категорії до 72 кілограмів переміг Максим Радик. Треті місця здобули Анатолій Паснак у категорії до 67 кілограмів та Михайло Головко у категорії до 72 кілограмів.

Тернопільські борці. Листопад 2023. Тернопіль
Тернопільські борці, які змагалися на Кубку України. Суспільне Тернопіль

Максим Радик боровся з Еріком Шевченком з Полтави. Перемогу у фіналі з рахунком 9:0 здобув тернопільський спортсмен. Максим розповідає, змагання відбувалися в Тячеві на Закарпатті.

"В моїй ваговій категорії було 17 учасників. Боровся я 4 сутички: з двома борцями з Полтави були, суперником з Києва та з Тернополя. Сутички успішно виграв достроково 8:0. Найбільше запам’ятався фінал. До перемоги йшов довго. Фінал був напружений, багато емоцій. Ми зійшлись з моїм найсильнішим суперником. Сутичка почалася дуже добре, на мою користь дали паси — за пасивну боротьбу. Я зробив чотири накати і так переміг сутичку".

Максим Радик. Листопад 2023. Тернопіль
Максим Радик. Суспільне Тернопіль

Бронзову нагороду у ваговій категорії до 67 кілограмів виборов Анатолій Паснак. Хлопець каже, це перша медаль на змаганнях такого рівня за 12 років у греко-римській боротьбі.

"Щоб вкластись в цю категорію, я мав скинути вагу. Скидав 4 кілограми. В моїй категорії було 13 учасників. Три сутички провів: дві виграв, одну програв, фінальна — була дуже важкою, програв 5:0. Зумів переламати хід поєдинку. Провів 3 чотирьохбальні кидки і сутичка закінчилась 12:9. Ці змагання дали мені поштовх ще більше тренуватись. Це моя перша медаль з чемпіонатів України, з кубків України".

Анатолій Паснак. Листопад 2023. Тернопіль
Анатолій Паснак. Суспільне Тернопіль

Ще одну бронзову нагороду виборов Михайло Головко у ваговій категорії до 72 кілограмів. Хлопець в одному з боїв розсік брову, тому зараз тренування не відвідує, каже тренер спортсменів Володимир Лучанко.

Володимир Лучанко. Листопад 2023. Тернопіль
Володимир Лучанко. Суспільне Тернопіль

За словами тренера, Кубок України в Тячеві, у якому взяли участь 127 борців — завершальні змагання для тернопільських спортсменів у цьому році.

"В нас один чемпіон, два призера: два третіх і два п’ятих місця. Результат хороший, але тренерам хотілося б кращого. Наші троє спортсменів програли фіналістам по одному балу. Не виставило зовсім трохи. Двоє програла боротьбу за третє місце. Ми приїхали і сказали, що в понеділок і вівторок спортсмени можуть відпочити, але вже в понеділок ввечері вони прийшли, щоб пограти гру в залі. Відновлюємося. Тренування не тяжкі. Для старших – все, кінець року. Готуємося. Взимку ще буде U-23, з них дехто братиме участь. Навесні буде відбірковий чемпіонат U-20, де відбиратимуть команду на чемпіонаті Європи та світу".

Спортсмени обговорюють підготовку до наступних змагань. Листопад 2023. Тернопіль
Спортсмени обговорюють підготовку до наступних змагань. Суспільне Тернопіль

Тренування тернопільських борців. Листопад 2023. Тернопіль
Тренування тернопільських борців. Суспільне Тернопіль

На початок