Презентували віртуальні 3D тури Тернопільщиною

Презентували віртуальні 3D тури Тернопільщиною

Презентували віртуальні 3D тури Тернопільщиною
Презентація проєкту. Фото: Тернопільська ОВА

У Тернополі презентували три ролики "Віртуальні 3D тури унікальними оборонними пам’ятками Тернопільщини". Про це Суспільному повідомила директорка департаменту культури та туризму Тернопільської обласної військової адміністрації Світлана Байталюк.

Провели відеозйомку 20-ти пам’яток культурної спадщини Тернопільщини в таких населених пунктах: Микулинці, Підвисоке, Біще, Підгора, Залужжя в Тернопільському районі, Залісця, Стіжок в Кременецькому районі, Чортків, Підзамочок, Язлівець, Золотий Потік, Кошилівці, Сидорів, Лосяч, Скала-Подільська, Кривче, Збручанське в Чортківському районі. Відеоролики озвучені трьома мовами: українською, англійською, польською. Відео створене у форматі 360°.

Презентували віртуальні 3D тури
Презентація проєкту. Фото: Тернопільська ОВА

"Проєкт важливий і актуальний для популяризації, збереження та вивчення наших пам’яток, а їх оцифрування є кроком до активного використання цифрових технологій у галузі туризму" — каже Світлана Байталюк.

В кінотеатрі
Глядачі. Фото: Тернопільська ОВА

Тернопільське обласне комунальне підприємство "Кінодністер" спільно з Тернопільським обласним центром охорони та наукових досліджень пам'яток культурної спадщини реалізували цей проєкт за сприяння Департаменту культури та туризму Тернопільської військової адміністрації і за підтримки національного заповідника "Замки Тернопілля", а також завдяки ґрантовій підтримці Українського культурного фонду.

На початок