У Тернополі учні зібрали для ЗСУ 152 тисячі гривень

У Тернополі учні зібрали для ЗСУ 152 тисячі гривень

У Тернополі учні зібрали для ЗСУ 152 тисячі гривень
У школі передали допомогу військовим. Фото: Суспільне Тернопіль

Тернопільські школярі зібрали 152 тисячі гривень під час шкільного ярмарку. За гроші купили дрон, портативну електростанцію та солодощі для військовослужбовців 44-ї окремої артилерійської бригади. Ще частину грошей передали на допомогу в реабілітації пораненого військового. Про це Суспільному розповіла директорка школи Оксана Погоріла.

Дев’ятикласниця Юстина Желізко каже, що учні Тернопільської спеціалізованої школи № 5 збирали кошти на ярмарку "Разом до перемоги".

"Ми проводили благодійний ярмарок на допомогу ЗСУ. Проводили його під школою. Ми самі організували цей ярмарок, прикрашали та готували. Старалися самі готувати. Проводили ярмарок на перервах, залучали людей до цього. Нам дуже сподобалося, ми дуже раді, що допомогли нашим воїнам".

Учениця
Юстина Желізко. Фото: Суспільне Тернопіль

Семикласник Дмитро Дишкант розповідає, також долучився до ярмарку, щоб допомогти захисникам.

"Щоб допомогти нашим воїнам, які стоять на передовій та захищають нас. Ми зробили ярмарок й так назбирали подарунків, щоб допомогти наблизити нашу перемогу. Дрони допоможуть більше бачити, павербанк допоможе заряджати телефони".

Учень
Дмитро Дишкант. Фото: Суспільне Тернопіль

Директорка школи Оксана Погоріла говорить, участь у благодійному ярмарку взяли учні від 1 до 11 класу. За виручені гроші купили дрон, портативну електростанцію та солодощі. Перед ярмарком поспілкувалися з військовими, аби дізнатися, що їм потрібно.

"50 тисяч зібрано та придбано портативну електростанцію, 90 тисяч на придбання квадрокоптера, 2 700 на солодощі та 10 тисяч на допомогу в реабілітації пораненого воїна. Загалом було 152 тисячі 700 гривень".

Директорка школи
Оксана Погоріла. Фото: Суспільне Тернопіль

Допомога
Допомога військовим ЗСУ. Фото: Суспільне Тернопіль

Техніку, солодощі та малюнки школярів передали для військовослужбовців 44-ї окремої артилерійської бригади. За подарунками до школярів прийшов офіцер відділення морально-психологічного забезпечення майор Ігор Слободян.

"В моральному плані — це дуже велика підтримка і допомога, вчинок 5 школи міста Тернополя надихає інших зробити такі речі. Кожен день війни — наближення нашої перемоги та знищення ворогів. Крім того, кожен день війни не проходить безслідно, бо багато техніки знищується з їхньої сторони. Це необхідні речі, особливо дрон та електростанція".

Військовий
Ігор Слободян. Фото: Суспільне Тернопіль

Квдрокоптер
Квадрокоптер та дитячі малюнки. Фото: Суспільне Тернопіль

Учні зібрали для ЗСУ 152 тисячі гривень
Учні Тернопільської спеціалізованої школи № 5. Фото: Суспільне Тернопіль

На початок