У Тернополі горіло підприємство

У Тернополі горіло підприємство

Доповнено
У Тернополі горіло підприємство
. Фото: Головне управління ДСНС України у Тернопільській області

У Тернополі на вулиці Микулинецькій горіло підприємство. Вогонь охопив 9 000 метрів квадратних. Будівля одноповерхова загальною площею 13 000 метрів квадратних, яка була заповнена пінопластом. Про це у соцмережі повідомило Головне управління ДСНС в Тернопільській області.

Пожежа у Тернополі
Рятувальники гасять пожежу. Фото: Головне управління ДСНС України у Тернопільській області

"Сьогодні вночі, о 03:05, на номер екстреного виклику "101" надійшло повідомлення про масштабну пожежу на одному з тернопільських підприємств. На місце події було направлено 2 відділення Частини спеціальної пожежної техніки та 2 відділення 1 Державної Пожежно-Рятувальної Частини. Додатково на місце загоряння був відправлений тактичний пожежний робот з Рівного. У гасінні пожежі беруть участь 15 одиниць основної та допоміжної техніки та 50 рятувальників", — йдеться в повідомлені ДСНС в Тернопільській області.

горить підприємство
Горить приміщення. Фото: Головне управління ДСНС України у Тернопільській області

Пожежа у Тернополі
Пожежа. Фото: Головне управління ДСНС України у Тернопільській області

Станом на 05:45 рятувальникам вдалося локалізувати пожежу, але ліквідація триває. Постраждалих внаслідок пожежі не має. Причини виникнення пожежі рятувальники встановлюють.

Пожежа на підприємстві
Пожежа на підприємстві. Фото: Головне управління ДСНС України у Тернопільській області

"Завдяки використанню безпілотного літального апарату, рятувальники здійснили дорозвідку місця події. Встановлено, що орієнтовна площа горіння становить близько 9 000 метрів квадратних. Будівля одноповерхова загальною площею 13 000 метрів квадратних, зі стінами з сендвіч-панелей та металевим покриттям на металевих фермах. Будівля заповнена пінопластом", — повідомляють в Головному управління ДСНС Тернопільської області.

Пожежа в Тернополі
Пожежа в Тернополі. Фото: Головне управління ДСНС України у Тернопільській області

"О 14:56 пожежа в Тернополі по вулиці Микулинецькій, 46 — ліквідована", — написали в Головному управління ДСНС Тернопільської області.

На початок