"Народжені вільними": відзначили 32 річницю Незалежності України

"Народжені вільними": відзначили 32 річницю Незалежності України

"Народжені вільними": відзначили 32 річницю Незалежності України
. Фото: Суспільне Тернопіль

Молитвою за Україну та нагородженням військовослужбовців відзначили 32 річницю Незалежності України у Тернополі. На майдані Волі відбувся захід "Народжені вільними".

32 річницю Незалежності України відзначили на майдані Волі в Тернополі. Захід розпочався із виконання Державного Гімну. Його заспівав заслужений артист України Борис Репка.

Священники на заході
Священники. Фото: Суспільне Тернопіль

Священники разом з тернополянами помолилися за перемогу України.

пластуни
Пластуни на заході. Фото: Суспільне Тернопіль

Загиблих за волю України вшанували хвилиною мовчання. Далі підняли державний прапор, підписаний військовими 44 артилерійської бригади, які зараз захищають Україну.

бійці 44 бригади
Військовослужбовці. Фото: Суспільне Тернопіль

Військових, правоохоронців та рятувальників нагородили грамотами та відзнаками.

Тернополянка Олександра Копач отримала посвідчення борчині за незалежність України. Жінка розповідає, брала участь у підготовці Всеукраїнського референдуму у 1991 році. Олександра також була лікаркою-волонтеркою Революції Гідності на майдані у Києві.

нагородження
Тернополянка Олександра Копач. Фото: Суспільне Тернопіль

"Я – лікар-кардіолог, волонтер організації "Солдатські матері України" в Тернопільській області. Ми не можемо здати нашу Україну, не можемо дати знищити націю, захопити землю і знищити державу", — каже Олександра.

Олександра Копач
Олександра Копач. Фото: Суспільне Тернопіль

На захід "Народжені вільними" також прийшов тернополянин Михайло Яцура. Чоловік розповідає, його батько воював в українській повстанської армії та був політв’язнем радянських таборів.

"Народився 1921-му він, а почалося все 1938 році. Він, ще не бувши дорослим, його кидають у "камеру смертників" тут, в Тернополі, де була обласна міліція. Після того йому сказали, бути в рідному селі Кутузові, не дивлячись ні на що, хлопці пішли старші – і він за ними".

Михайло Яцура
Михайло Яцура. Фото: Суспільне Тернопіль

На початок