На Тернопільщині пішу ходу до Почаївської лаври заборонили

На Тернопільщині пішу ходу до Почаївської лаври заборонили

На Тернопільщині пішу ходу до Почаївської лаври заборонили
. Суспільне Тернопіль

Пішу ходу до Почаївської Лаври заборонили. Рішення про заборону прийняли під час засідання ради оборони Тернопільщини. Про це сказав під час брифінгу начальник обласної військової адміністрації Володимир Труш.

"Починаючи з 19 серпня представники московського патріархату можуть здійснити ходу і можуть здійснити її з території Хмельницької області, здійснюючи перехід через Тернопільську область до Почаєва. Враховуючи ситуацію, заслухавши військових, представників СБУ, Нацполіції, а також коменданта області, було прийнято рішення щодо заборони таких дійств, такої ходи по території області", — каже Володимир Труш.

Брифінг в ОВА
Брифінг. Фото: Суспільне Тернопіль

"Дійшли до висновку, що даний захід, який буде напевно що проведений, він несе небезпеку в тому, що можуть бути порушення громадського порядку, можуть бути провокації ворога, які можуть потім використати у своїх засобах масової інформації для пропаганди. Тому рахуємо недоцільним проведення такого заходу", — розповів виконувач обов'язків начальника обласного управління Нацполіції Сергій Зюбаненко.

Як повідомив Суспільному телефоном секретар Тернопільської єпархії УПЦ МП Стефан Балан, до заборони ставляться з розумінням й пішої ходи до Почаєва не планують.

речник
Стефан Балан. Фото: Суспільне Тернопіль

На початок