У Тернополі відбувся турнір з дворового мініфутболу

У Тернополі відбувся турнір з дворового мініфутболу

У Тернополі відбувся турнір з дворового мініфутболу
. Суспільне Тернопіль

Діти від 10-ти до 12-ти років змагалися під час турніру з дворового міні-футболу "Кубок Тернополя". Захід відбувся на універсальному спортивному майданчику на вулиці Протасевича. Команди "Орлята" та "Торнадо" зіграли одну гру. Про це повідомила Начальниця відділу міського центру фізичного здоров`я населення Оксана Максимчак.

Команди зіграли одну гру. Це два тайми по 10 хвилин. У першому таймі "Орлята" обійшли "Торнадо" з рахунком 2:1. Завершили гру перемогою команди "Орлята" з рахунком 4:1.

"У нас були удари кращі і техніка теж. Тому ми перемогли", – розповів капітан команди "Орлята" Артем Лупій.

У Тернополі відбувся турнір з дворового міні-футболу
Капітан команди "Орлята" Артем Лупій. Суспільне Тернопіль

Воротар "Орлят" Віталій Кифор каже, що грає у футбол один рік:

"Я пропустив тільки один м`яч. Дуже багато ударів в них було. Але завдяки нашим захисникам вони не забили. Я спасав ворота".

У Тернополі відбувся турнір з дворового міні-футболу
Воротар "Орлят" Віталій Кифор. Суспільне Тернопіль

"Ми тренувалися на більшій сітці, ніж тут. І нам не вдалося виграти, бо тут менший розмір. На другий раз нам також пощастить", – розповів капітан команди "Торнадо" Божкевич.

У Тернополі відбувся турнір з дворового міні-футболу
Капітан команди "Торнадо" Божкевич. Суспільне Тернопіль

Начальниця відділу міського центру фізичного здоров`я населення Оксана Максимчак розповіла, такі турніри з міні-футболу в Тернополі організовують п’ятий рік поспіль:

"Ми проводимо для того, щоб діти мали змогу підвищити свій розвиток і займатися фізкультурою. Зараз при карантині немає секцій відкритих, тому у них є, в принципі тільки можливість займатися на цих майданчиках. Тому ми і зробили для них ці турніри. З міні-футболу і інші".

Фінал змагань з дворового міні-футболу серед дітей 10-12 років відбудеться 12 серпня. У ньому візьмуть участь 4 команди. У змаганнях серед молодших дітей участь взяли 6 команд. Діти старшої вікової категорії змагатимуться 14, 17 та 19 серпня. Фінал у цій категорії відбудеться 21 серпня.

Що відомо:

  • "Кубок Тернополя" розігрують на спортивних майданчиках міста в двох вікових категоріях – серед дітей віком 10-12 та 13-15 років.
На початок