Молодь села Добрівляни Заліщицької громади створила мурал. Зобразили історію свого села. Про це написали на сторінці Заліщицької міської ради у соцмережі.
Розфарбували цегляну огорожу.
Спершу хлопці і дівчата створили ескіз.
На центральному малюнку зображено легенду про Добру Уляну, заможну жінку, яка, за легендою, проживала колись у цьому селі.
"Вона все життя допомагала людям та дбала про бідних, згодом село назвали на її честь. Ліворуч зображено історичний факт про церкву, яку в 1767 році води Дністра принесли у село під час повені. Через деякий час приїхали люди з Прикарпаття та забрали її назад, але історія повторилася. Через два роки дерев'яна церква знову опинилася у Добрівлянах. На тому місці жителі села вирішили поставити каплицю", – йдеться у повідомленні.
Праворуч від центру зобразили святкове дійство на Івана Купала. У 2000-их роках щороку проводили фестиваль "Купальські мелодії Добрівлян", на нього з’їжджалися люди з усієї України.
Організатором фестивалю "Купальські мелодії Добрівлян" був Мирослав Лугофет, на муралі написані рядки з його пісні.
"Важливим елементом муралу є виноград. До 1939 року Добрівляни були центром виноробства. Щороку тут проводили традиційне свято "Винобрання", на яке приїжджали з усієї тодішньої Польщі", – написали на сторінці Заліщицької міськради.