Суд обрав запобіжний захід заступнику начальника Тернопільської ОВА

Суд обрав запобіжний захід заступнику начальника Тернопільської ОВА

Доповнено
Суд обрав запобіжний захід заступнику начальника Тернопільської ОВА
Суд. Тернопільська обласна прокуратура

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою заступнику начальника Тернопільської ОВА Ігорю Дем'янчуку. Про це повідомили на сторінці суду.

"Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду застосував до заступника голови Тернопільської обласної військової адміністрації (ОВА) запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб (до 26 серпня 2023 року включно). Як альтернативу, суддя визначив підозрюваному заставу у розмірі 805 200 грн", – йдеться у повідомленні.

Суд обрав також запобіжний захід голові Тернопільської обласної ради Михайлу Головку. Він буде під вартою 60 діб, якщо не внесе заставу 805 200 гривень.

Заступника голови Тернопільської військової адміністрації підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 368 ККУ – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 12 років з позбавленням займати певні посади та займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Що відомо про перевірки в Тернопільській обласній раді та затримання

Читайте також

На початок