Тернопільський університет переходить на дистанційне навчання

Тернопільський університет переходить на дистанційне навчання

Тернопільський університет переходить на дистанційне навчання
. Фото: Суспільне Тернопіль

Через похолодання, Тернопільський національний педагогічний університет на два тижні переходить на дистанційне навчання. Про це повідомили на сайті навчального закладу.

"У зв'язку з похолоданням та зниженням температури повітря в аудиторіях університету, з метою убезпечення здоров'я здобувачів та викладачів, з 04.04.2023 р. по 17.04.2023 р. навчання відбуватиметься у дистанційному форматі", – йдеться у повідомленні.

Тернопільський університет перейшов на дистанційне навчання
Наказ. Фото: tnpu.edu.u

У Тернопільському обласному центрі з гідрометеорології повідомили, що 04 квітня по області буде хмарно. Невеликий мокрий сніг. Вночі та вранці на дорогах ожеледиця. Вітер північний, 7 – 12 м/с. Температура впродовж доби від 2º морозу до 3º тепла.

05 квітня: Хмарно. Невеликі опади. Вночі та вранці на дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 9 – 14 м/с. Температура вночі від 3º морозу до 2º тепла, вдень 0 – 5º тепла.

06 квітня: Хмарно. Опади, вночі місцями значні. Вночі та вранці на дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 7 – 12 м/с, вночі місцями пориви 15 – 20 м/с. Температура вночі від 1º морозу до 4º тепла, вдень 4 – 9º тепла.

Читайте також

На початок