Воює з 2014 року. Історія добровольця з Тернополя

Воює з 2014 року. Історія добровольця з Тернополя

Воює з 2014 року. Історія добровольця з Тернополя
. Суспільне Тернопіль

Тернополянин Назар Сарабун від початку вторгнення російських військ в 2014-му році і до сьогодні продовжує боронити українські землі від загарбників. Він воює у складі Добровольчого Українського Корпусу. У День українського добровольця кореспондентам Суспільного він розповів, як змінилося забезпечення добробатів після підпорядкування ЗСУ.

Назару Сарабуну 32 роки.

"Як тільки з’явилася загроза Росії в Україну, ми в лавах Добровольчого Українського Корпусу стали на захист. Це був досвід бою за Піски, Савур-Могилу, Степанівку".

Назар Сарабун з побратимами
Назар Сарабун з побратимами. Суспільне Тернопіль

З початку російсько-української війни під час ротацій у Тернополі Назар Сарабун займався волонтерською діяльністю. У 2019-му розпочав облаштовувати "Дім ветерана". Це простір для дозвілля учасників війни.

"Дім ветерана" у Тернополі
"Дім ветерана" у Тернополі. Суспільне Тернопіль

Від лютого минулого року Добровольчий Український Корпус "Правий сектор" підпорядковується Збройним силам України. Назар Сарабун каже, з того часу забезпечення добровольчого формування змінилося.

"Дещо важко було сприймати, що ми є частиною Збройних сил на початку. Тому що певні правила змінилися, певні обставини. Але загалом, ми стали сильніші. В нас хороше забезпечення, потужна армія і дуже приємно відчувати себе частиною такої великої військової потуги. Зараз ми є 67-ою окремою механізованою бригадою добровольчий український корпус. Я маю за честь служити в другому стрілецькому батальйоні імені Тараса Бабанича "Хаммера" – нашого загиблого комбата, націоналіста, члена проводу "Правого сектору". Ми під його ім’ям виконуємо бойові завдання і на Харківщині, на сході, на Донбасі, всюди де потрібно і де є наказ".

Назар Сарабун з побратимами
Назар Сарабун з побратимами. Суспільне Тернопіль

Назар Сарабун каже, найбільше його бажання – перемога.

"Побачуся з рідними, з друзями і поїду на довгий час в гори, щоб упорядкувати свої думки. Відвідаю могили загиблих побратимів, оскільки через війну немає змоги належним чином їх оплакувати чи вшанувати їхню пам’ять. Планую поспілкуватися з їхніми батьками, сказати, що їхні сини були гідними воїнами і що з ними було приємно служити. І буду працювати з ветеранами. Потенціал ветеранів дуже величезний для державотворчого напрямку навіть".

Доброволець Назар Сарабун
Доброволець Назар Сарабун. Суспільне Тернопіль

Читайте також

  • У Тернополі "Дім ветерана" став переможцем серед малих проєктів "Громадського бюджету"
На початок