На війні загинув художник і фотограф з Тернопільщини

На війні загинув художник і фотограф з Тернопільщини

Доповнено
На війні загинув художник і фотограф з Тернопільщини
. Фото: Fb/Drobyk Nazariy

Під час російсько-української війни загинув художник і фотограф з Тернопільщини Олег Дробоцький. Про це повідомили на сторінці Лановецької міської ради в фейсбуці.

Старший солдат Олег Дробоцький родом із села Вербовець. Він загинув 6 березня внаслідок артилерійського обстрілу на Донеччині.

У повідомленні йдеться, що добровольцем військовослужбовець став на захист України ще до початку повномасштабного вторгнення.

"Кожне слово твоє – було мистецтвом. Не лиш картини чи фото, але й ціле життя – зливається в один неповторний витвір мистецтва, написаний тобою. Твоїм особливим поглядом, манерою, серцем. Мовчазна натура, промовисті очі. Краса і війна – те, що тебе надихало", – написала в соцмережі тернополянка Ірина Драгущак.

На війні загинув художник і фотограф з Тернопільщини
Олег Дробоцький. Фото: Fb/Олег Дробоцький

За словами Наталії Гамери, Олег Дробоцький виявляв любов до мистецтва ще дитиною.

"Відтак вступив у Кременецький коледж імені Т.Шевченка на відділення образотворчого мистецтва. Закінчив також Львівську академію мистецтв у 2019 році. Особливою темою художника-патріота була тема війни".

За словами жінки, навчаючись в академії, неодноразово бував як волонтер у зоні бойових дій.

"Ланівчани пам'ятають незвичайну виставку Олега Дробоцького "20/242: Донецьк. Аеропорт" у рамках місцевого проєкту "Простір міста: мистецтво поза музеями" (автор ідеї - Іван Лобунь), що проходила в приміщенні колишнього будинку культури на території селища цукрозаводу. Закінчивши академію мистецтв, молодий художник уклав контракт на службу в ЗСУ", – розповіла в соцмережі Наталія Гамера.

Стрілець-санітар військової частини А4123 Олег Дробоцький був справжнім патріотом, який боровся за нову – вільну та незалежну Україну, написали на сторінці Лановецької громади.

На сторінці Правий Сектор / Тернопільщина в фейсбуці повідомили, що похорон бійця відбудеться 10 березня о 10:00 в селі Вербівці, що в Лановецькій громаді.

Читайте також

На початок