На Тернопільщині чоловіки вивозили деревину і хотіли відкупитися від поліції

На Тернопільщині чоловіки вивозили деревину і хотіли відкупитися від поліції

На Тернопільщині чоловіки вивозили деревину і хотіли відкупитися від поліції
. Фото: Нацполіція Тернопільщини

На Тернопільщині чоловіки вивозили деревину на кілька сотень тисяч гривень. Коли їх зупинили поліцейські, то чоловіки намагалися відкупитися. Про це повідомив речник Нацполіції Тернопільщини Сергій Крета.

За його словами, у салоні автомобіля були водій та пасажир. Під час перевірки документів на деревину правоохоронці з’ясували, що дозволи були старі та виписані на зовсім іншу людину. Оглядаючи лісопродукцію, поліцейські побачили, що з бирками була лише частина деревини.

"Щоб залагодити питання без додаткових перевірок, пасажир вантажівки вийшов та поклав у салон службового автомобіля поліції 300 євро. Правоохоронці попередили його про кримінальну відповідальність і викликали слідчо-оперативну групу. Вони вилучили гроші та задокументували факт неправомірної вигоди", – розповів речник Нацполіції.

Деревина, які вивозили незаконно
Деревина, які вивозили незаконно. Фото: Нацполіція Тернопільщини

Сергій Крета каже, автомобіль з лісопродукцією помістили на арештмайданчик. За словами експертів, у вантажівці здебільшого була деревина першого сорту вартістю кілька сотень тисяч гривень.

"Обидва правопорушення слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за 246 статтею Кримінального кодексу. Це незаконна порубка або перевезення, зберігання чи збут деревини. Також інкримінують 369 статтю – це надання неправомірної вигоди службовій особі. За це чоловіків можуть штрафувати, або арештувати до 6 місяців, або ув’язнити до чотирьох років".

На Тернопільщині упіймали чоловіків, які незаконно вивозили деревину
На Тернопільщині упіймали чоловіків, які незаконно вивозили деревину. Фото: Нацполіція Тернопільщини

Читайте також

На початок