Викрили гральний бізнес: у Тернополі поліцейські три місяці стежили за підозрюваними

Викрили гральний бізнес: у Тернополі поліцейські три місяці стежили за підозрюваними

Викрили гральний бізнес: у Тернополі поліцейські три місяці стежили за підозрюваними
. Фото: Нацполіція Тернопільщини

У Тернополі поліцейські викрили незаконний гральний бізнес. За організаторами правоохоронці стежили три місяці. Про це повідомив речник Нацполіції Тернопільщини Сергій Крета.

За його словами, власники бізнесу облаштували у Тернополі кілька гральних закладів.

"Усі зали були розміщені у приміщеннях багатоквартирних будинків. Вивісок не було, всі зали працювали в закритому режимі. До ігор допускали лише "перевірених" клієнтів".

Організатори найняли квартири та стежили за веденням бізнесу, шукали клієнтів і адміністраторів, – каже речник Нацполіції Тернопільщини.

"Ставки приймали адміністратори, а у разі виграшу видавали гроші. Також вони стежили за чистотою у приміщеннях та справністю комп'ютерної техніки".

Сергій Крета розповів, що поліцейські провели вісім обшуків. Вилучили гральне обладнання та оргтехніку, списки клієнтів та записи з усіма прибутками та видатками.

У Тернополі поліцейські три місяці стежили за організаторами грального бізнесу
У Тернополі поліцейські три місяці стежили за організаторами грального бізнесу. Фото: Нацполіція Тернопільщини

"П'ятьом членам організованої злочинної групи оголосили підозру за 2 частиною 203-2 статті Кримінального кодексу. Це незаконна діяльність з організації або проведення азартних ігор, лотерей. Також підозрюваним інкримінують 3 частину 28 статті – це кримінальне правопорушення групою осіб за попередньою змовою".

Усім підозрюваним обрали запобіжний захід – особисте зобов'язання. Їх можуть оштрафувати з позбавленням права займати певні посади або займатися певною діяльністю до трьох років, – каже Сергій Крета.

Читайте також

На початок