У 26 громадах Тернопільщини 24 лютого учні і студенти навчатимуться дистанційно

У 26 громадах Тернопільщини 24 лютого учні і студенти навчатимуться дистанційно

У 26 громадах Тернопільщини 24 лютого учні і студенти навчатимуться дистанційно
. Суспільне Тернопіль

У 26 із 55-ти громад Тернопільщини учні і студенти навчатимуться дистанційно 24 лютого. Про це станом на 18 годину 21 лютого повідомили голови цих громад. У Тернополі вирішили запровадити дистанційне для студентів та школярів 23 та 24 лютого. Дитсадки тоді працюватимуть.

Такі зміни внесли, оскільки Міністерства освіти рекомендувало навчальним закладам перейти на дистанційне навчання з 22 до 24 лютого. Про це розповіла директорка обласного департаменту освіти і науки Ольга Хома. За її словами, у листі Міністерства освіти йдеться, що це "превентивний захід перед річницею початку повномасштабної війни росії проти України".

У 24-й школі Тернополя вчитимуться дистанційно 23 та 24 лютого, розповіла заступниця директора навчального закладу Олена Зарічна. За її словами, 22 лютого діти до школи підуть.

Олена Зарічна
Олена Зарічна. Суспільне Тернопіль

"У нас все готово, щоб можна було кудись сховатися у разі небезпеки. Класи розведені, діти навчаються у дві зміни. Початкова школа працює вранці, для них є достатньо місця в сховищі. У старшій школі учні 5- 11 класів навчаються в другу зміну", – розповіла директорка.

Укриття у школі
Укриття у школі. Суспільне Тернопіль

Олена Зарічна каже, укриття школи облаштоване за всіма вимогами.

"Наше укриття достатньо велике. Вікна закладені мішками з піском. У нас є запас води, є вентиляція, є світло. А якщо світла нема, то вмикаємо генератор. Є туалети, зона з вайфаєм. Усе зроблено, щоб діти могли перечекати тривогу".

Вікна укриття школи закриті мішками з піском
У 26 громадах Тернопільщини 24 лютого учні і студенти навчатимуться дистанційно. Суспільне Тернопіль

Станом на 18 годину в 26-ти громадах Тернопільщини з 55-ти вирішили навчатися дистанційно. Про це розповіли голови цих громад.

Читайте також

На початок