Грошове забезпечення добровольців в "Гвардіі наступу": в Тернопільській ОВА прокоментували

Грошове забезпечення добровольців в "Гвардіі наступу": в Тернопільській ОВА прокоментували

Грошове забезпечення добровольців в "Гвардіі наступу": в Тернопільській ОВА прокоментували
. Суспільне Тернопіль

На брифінгу в Тернопільській ОВА розповіли про грошове забезпечення добровольців, які доєднаються до національної кампанії "Гвардія наступу".

"Ми дізналися, що буде створена поліцейська бригада "Лють" 10 днів тому. Ми маємо на сьогодні 60 добровольців з нашого колективу. Це люди, які несуть службу в Нацполіції. І понад 250 добровольців з цивільного населення. Це наші колишні працівники, ветерани, пенсіонери. Мета цієї бригади – звільнення окупованих територій, допомога Збройним Силам України", – повідомив Суспільному на брифінгу начальник Нацполіції області Олександр Богомол.

За його словами, з 2014 року є багато добровільних формувань, які було створено в системі МВС.

"Ці добровільні формування себе зарекомендували досить якісно. Ми всі знаємо про роту "Тернопіль", їхні здобутки і, на жаль, їхні окремі втрати. На сьогодні рота "Тернопіль" у повному складі вступає в бригаду "Лють". Мета бригади поліцейської – це консолідації всіх сил, для того, щоб мати підтримку артилерії , бронетехніки і якісно працювати. І на сьогодні як система МВС, так і система Нацполіції має достатньо сил, засобів, щоб підготувати таких людей. Ми змішаємо нових молодих людей, які хочуть працювати в "Люті", разом з ветеранами, які мають бойовий досвід", – розповів Олександр Богомол.

Грошове забезпечення добровольців в "Гвардіі наступу": в Тернопільській ОВА прокоментували
Брифінг Тернопільської ОВА. Суспільне Тернопіль

Керівник Нацполіції каже, готові розглянути всіх кандидатів.

"Звичайно, є окремий вибір: відповідний стан здоров'я, відповідна підготовка. Ми допоможемо підготуватися нашим рекрутам. Окрім цього, перспектива в тому, що по закінченню війни ці працівники "Люті" залишаться працювати в поліції. Зможуть здобути будь-яку іншу поліцейську спеціальність і залишаться в наших трудових колективах. Відповідно соціальні пакети військослужбовців і поліцейських залишаться для всіх працівників поліції, як і в "Люті" , та і в бригадах Національної гвардії і прикордонних служб".

Мінімальна заробітна плата – 25 тисяч гривень, каже Олександр Богомол.

"На сьогодні в поліцейського була мінімальна заробітна плата – 11 тисяч гривень і була окрема допомога від держави. З лютого вона буде зменшена, однак піднята загалом для всіх поліцейських – 17 тисяч. Бригаді "Лють" – 25 тисяч гривень, плюс 30 тисяч допомога, якщо вони тренуються, готуються до несення служби. У бойових умовах буде заробітна плата така, як у військовослужбовців. Тобто при участі у бойових діях відповідно – 100 тисяч плюс".

Що відомо

Читайте також

На початок