У Тернополі в терцентрі в’яжуть шкарпетки для військових

У Тернополі в терцентрі в’яжуть шкарпетки для військових

У Тернополі в терцентрі в’яжуть шкарпетки для військових
. Фото: Лілія Лобур/Суспільне Тернопіль

Шкарпетки для військових в’яжуть у Тернопільському міському територіальному центрі соціального обслуговування населення. З цією метою відвідувачі центру приходять сюди щопонеділка о 12 годині. Уже виготовили 15 пар шкарпеток.

Відвідувачка територіального центру соціального обслуговування населення Олена Фіненко в’яже свою першу пару шкарпеток.

"В’язала, а до шкарпеток якось не доходило. Але зараз приходиться навчитися і шкарпетки в’язати. У нас є гарний консультант Світлана, вона нам показує все і розповідає, під її керівництвом працюємо", – каже тернополянка Олена Фіненко.

У терцентрі в’яжуть шкарпетки для військових
Шкарпетки для військових. Фото: Лілія Лобур/Суспільне Тернопіль

Долучається до в’язання Людмила Савчишин. Жінка каже, на створення однієї пари йде 12 годин.

"Я хочу бути корисною, для когось допомогти. Допомогти людям, які в холодних умовах, щось зробити для цього. Роблю те, що можу", – розповіла тернополянка Людмила Савчишин.

У терцентрі в’яжуть шкарпетки для військових
Людмила Савчишин. Фото: Лілія Лобур/Суспільне Тернопіль

Шкаретки в’яжуть 10 відвідувачок Територіального центру. Дехто працює вдома і приносить уже готові вироби. Усього сплели 15 пар. Готові вироби планують передати військовим.

"Вже наближаються холоди і нашим військовим потрібні теплі речі. Серед наших відвідувачів з’явилась така ініціатива, щоб саме тут, у Терцентрі виготовляти, в’язати ці шкарпетки, балаклави, шапки для наших військових. І безпосередньо вони зорганізувалися і приходять до нас у центр і виробляють ці вироби. Ми приєдналися до такої організації "Зігрій", де вони координують, по яких саме напрямках потрібні теплі речі", – каже завідувачка відділення денного перебування Світлана Чайківська.

У терцентрі в’яжуть шкарпетки для військових
Світлана Чайківська. Фото: Лілія Лобур/Суспільне Тернопіль

У майбутньому планують в’язати балаклави.

"Дуже просимо тих, хто має нитки для даних виробів, щоб приносили до нас, адже є дуже великий брак матеріалу", – каже Світлана Чайківська.

Читайте також

На початок