Суд заборонив будівництво дач на березі тернопільського ставу біля "Водної арени"

Суд заборонив будівництво дач на березі тернопільського ставу біля "Водної арени"

Суд заборонив будівництво дач на березі тернопільського ставу біля "Водної арени"
. Фото: Тернопільська обласна прокуратура

Дачі на березі тернопільського ставу біля "Водної арени" не будуватимуть. Таке рішення на разі прийняв суд, не затвердивши план будівництва. Про це повідомила пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.

"Восьмий апеляційний адміністративний суд частково задоволив апеляційну скаргу обласної прокуратури та скасував рішення Тернопільського окружного адміністративного суду щодо заяви одного з кооперативів про затвердження детального плану для індивідуального дачного будівництва. Ця ділянка площею 4 гектари знаходиться в межах території регіонального ландшафтного парку "Загребелля" та прибережної смуги Тернопільського ставу на території Білецької сільської ради Тернопільського району", – йдеться у повідомлені.

За словами речниці Тернопільської обласної прокуратури Лесі Гурецької встановлено, що Білецька сільська рада на сесії органу місцевого самоврядування не затвердила будівельному кооперативу детального плану території для індивідуального дачного будівництва у зоні рекреації. Відтак, кооператив звернувся до адміністративного суду, щоб суд зобов’язав прийняти конкретне рішення на користь позивача щодо даної земельної ділянки.

"Позаяк відповідне рішення було прийняте судом, прокуратура подала апеляційну скаргу на захист інтересів держави з метою не допустити легітимізації плану забудови зони навколо Тернопільського ставу. Орган місцевого самоврядування теж подав апеляцію, заперечуючи проти участі прокуратури у цій справі. Оскільки орган місцевого самоврядування знову повернеться до питання затвердження детального плану земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва кооперативом, прокуратура й надалі вивчатиме такі рішення аби недопустити незаконне будівництво в рекреаційній зоні", – каже Леся Гурецька.

Нагадаємо, у Білій поблизу Тернополя на дорозі, що веде до "Водної арени Тернопіль", важковаговим транспортом пошкодили ділянку асфальту.

Читайте також

На початок