На Тернопільщині правоохоронці викрили групу осіб, яка продавала наркотики

На Тернопільщині правоохоронці викрили групу осіб, яка продавала наркотики

На Тернопільщині правоохоронці викрили групу осіб, яка продавала наркотики
. Фото: Нацполіція Тернопільщини

Групу осіб, яка продавала наркотики, отримані на замісній терапії, викрили працівники боротьби з наркозлочинністю Тернопільщини. Про це розповіла слідча Тернопільського районного управління поліції Ірина Тільчак.

За її словами, продаж таблеток організували 53-річна жінка та тридцятирічний чоловік. Вони – ін'єкційні наркомани, які проходять лікування. До продажу таблеток залучили спільника.

"В ході досудового розслідування встановлено, що жителі нашої області займалися незаконним збутом сильнодіючих лікарських засобів, а також наркотичних засобів, обіг яких обмежений. Дані особи отримували таблетки у лікарні і замість того, щоб вживати їх самостійно, збували їх своїм знайомим наркозалежним. За одну таблетку вони отримували 100-150 гривень", – Ірина Тільчак.

Продавали підозрювані метадон, який отримували в лікарні, та соннат, який купували в аптеках за рецептами, каже Ірина Тільчак. За її словами, лікарям розповідали, що доза, яку їм видають, замала. Тому медики її підвищували.

Ірина Тільчак розповіла, що раніше пацієнти замісної терапії приймали ліки в клініці та під наглядом медперсоналу. Проте, коли розпочалася пандемія коронавірусу, пацієнти приходять у клініку раз у тиждень. Там їм видають препарати на 7 днів.

Оперативники управління боротьби з наркозалежністю провели обшуки в помешканні підозрюваних і виявили наркотичні препарати, а також списки клієнтів. Учасникам групи оголосили підозру за незаконний збут наркотичних засобів і збут сильнодіючих речовин. Перша стаття передбачає позбавлення волі від чотирьох до восьми років. Максимальний штраф за другою статтею – 68 тисяч гривень. Також вона передбачає арешт до шести місяців або ж позбавлення волі до трьох років. Вирішують питання про обрання запобіжного заходу, каже Ірина Тільчак. Від коментарів підозрювані відмовилися.

Що відомо

  • На Тернопільщині в’язню намагалися передати наркотики
На початок