Рух потягів на Тернопільщині відновлено

Рух потягів на Тернопільщині відновлено

Рух потягів на Тернопільщині відновлено
. Фото: Оксана Максимлюк/Суспільне Тернопіль

"Укрзалізниця" відновила рух потягів на ділянці колії Підволочиськ-Максимівка. Рух відновлено по непарній колії. Про це повідомили на сторінці "Укрзалізниці".

Поїзди вже почнуть повертатися до своїх звичних маршрутів і поступово скорочувати затримки.

Так, у напрямку Львова поїзди №55/56 Київ–Ясіня та №705/706 Київ–Перемишль поки що прямуватимуть об'їзним маршрутом, усі інші, починаючи з №81 Київ–Ужгород, через Вінницю, Хмельницький, Тернопіль.

Поїзди зі Львова, починаючи з №22 Львів–Харків та №26/236 Ворохта, Чернівці–Одеса, вже будуть прямувати через Тернопіль, Хмельницький та Вінницю.

Нагадаємо, 28 серпня на ділянці колії Підволочиськ-Максимівка зійшов з рейок вантажний потяг. 29 серпня тривали відновлювальні роботи. Про це розповів Суспільному керівник із пасажирських комунікацій Укрзалізниці Олександр Шевченко.

За його словами, чому 22 вагони зійшли з рейок, будуть з’ясовувати під час розслідування.

Олександр Шевченко також повідомив, що сьогодні курсуватиме безкоштовний автобус за маршрутом Максимівка–Підволочиськ–Максимівка.

28 серпня Укрзалізниця поінформувала про зміну маршрутів і, відповідно, затримку низки поїздів. Про травмованих чи загиблих внаслідок аварії повідомлень не було.

Що відомо

На початок