Спортсмени з Тернопільщини здобули призові місця на змаганнях в Польщі

Спортсмени з Тернопільщини здобули призові місця на змаганнях в Польщі

Спортсмени з Тернопільщини здобули призові місця на змаганнях в Польщі
. Фото: Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА

Важкоатлети з Хоросткова Аліна та Віталій Дадерко здобули дві золоті і дві срібні нагороди на чемпіонаті Європи з важкої атлетики у Польщі. Про це повідомили на сторінці управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА.

Чемпіонкою Європи серед дівчат до 15 років у ваговій категорії до 55 кг стала спортсменка з Хоросткова Аліна Дадерко, яка завоювала три медалі континентальної першості: "золото" в ривку, "срібло" в поштовху та "золото" в сумі двоборства.

Результат спортсменки 158 кг (73+85) в сумі двоборства (ривок+поштовх).

Ще одну медаль приніс для нашої збірної Віталій Дадерко, який виступав серед юнаків до 17 років у ваговій категорії до 73 кг. Віталій Дадерко отримав срібну медаль в ривку. Віталій на цих змаганнях посів у загальному заліку четверте місце.

Віталій Дадерко та Аліна Дадерко представляють КУТОР ШВСМ та Хоростківську ДЮСШ ім. М. Підодвірного. Тренери спортсменів Ярослав Ваверчак, Вікторія Шаймарданова, Віктор Симів.

Збірна команда України бере участь у чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 та до 17 років. Україну на турнірі представляє 31 спортсмен: 7 дівчат у віковій групі до 15 років, 4 дівчини до 17 років, 10 юнаків до 15 років і 10 юнаків до 17 років.

Читайте також

  • У Тернополі визначили спортсменів, які поїдуть на чемпіонат світу
На початок