Одружилися волонтерка та військовий: пара переїхала з Іспанії в Тернопіль

Одружилися волонтерка та військовий: пара переїхала з Іспанії в Тернопіль

Одружилися волонтерка та військовий: пара переїхала з Іспанії в Тернопіль
. Фото: Мирослава Західна/Суспільне Тернопіль

Після початку повномасштабної війни жителька Тернопільщини Вікторія Тратюк разом зі своїм нареченим Алехандро Тартаглія повернулися з Іспанії до України. Тут вона волонтерить, а він вступив до лав Збройних сил України. Побратися пара вирішила перед від’їздом Алехандро на військові навчання.

Він – на війну, а вона – волонтерити. Такі плани в новоствореної сім’ї – жительки Тернопільщини Вікторії Тратюк та аргентинця Алехандро Тартаглія. Пара після початку повномасштабної війни приїхала з Іспанії до України. Вікторія живе в Мадриді з 11 років, відтоді була в Україні декілька разів, а Алехандро на батьківщині коханої вдруге.

"Коли почалася повномасштабна війна, більше не було сумнівів, що ми їдемо. Я сказав, що залишуся і буду воювати, бо я хочу жити в Україні, хочу будувати свою сім’ю. Давайте боротися за свободу", – каже військовий.

Одружилися волонтерка та військовий: пара переїхала з Іспанії в Тернопіль
Волонтерка та військовослужбовець. Фото:Мирослава Західна/Суспільне Тернопіль

Вікторія розповідає, познайомилася з майбутнім чоловіком 11 років тому. Одружитися захотіли саме в Україні.

"Я завжди хотіла в Україні одружитися, з нашими традиціями. Я люблю Україну", – каже наречена.

Привітати подружжя прийшли їхні родичі, друзі та знайомі. Олена Мудра та Ольга Спільніченко розповідають, з Вікторією вони разом волонтерять.

"З першого дня тої війни Віка допомагала українцям, які приїхали в Іспанію. Вона розпочала збір продуктів. А тепер приїхала сюди і привезло свого чоловіка. І те, що Алехандро йде захищати нашу Україну, йде в ряди ЗСУ, це дуже зворушливо. І ми будемо молитися за них, щоб у них все було добре", – каже Олена Мудра.

Від початку повномасштабної війни на Тернопільщині шлюб уклали 1942 пари. Про це розповіла церемоніймейстерка "Шлюбу за добу" Світлана Кріпець.

"По місту Тернополю 879, скористалися послугою "Шлюб за добу" 104 пари. Дуже часто зустрічаються пари, які військові та волонтери", – каже Кріпець.

Читайте також

На початок