На Тернопільщині горіли складські приміщення

На Тернопільщині горіли складські приміщення

Оновлено
На Тернопільщині горіли складські приміщення
. Володимир Шматько

У Чорткові горіла покрівля складських приміщень. Про це Суспільному розповіла речниця пожежно-рятувальної служби області Ірина Крупа.

За її словами, повідомлення про пожежу отримали о 18:33.

На Тернопільщині горять складські приміщення
Горить покрівля складських приміщень. Володимир Шматько

Також кореспонденти Суспільного зателефонували до міського голови Чорткова Володимира Шматька. Він розповів, що це приміщення державного підприємства "Чортківський комбінат хлібопродуктів" Державного агенства резерву України. Приміщення знаходяться на вулиці Білецькій.

"Пожежа масштабна, поряд залізничний вокзал, там реально проблема, багато пожежних машин. Поруч залізничний вокзал, колія заблокована, на рейки впав транспортер від млина. Мав приїхати поїзд Київ-Рахів. Наразі його пропустити через колію не можуть", – каже Шматько.

На Тернопільщині горіли складські приміщення
Через пожежу на колію впали конструктивні елементи транспортерної лінії. Укрзалізниця

На сайті "Укрзалізниці" повідомили, що через пожежу на комбінаті, буде затримано поїзд №58 Ворохта-Київ. Поїзд прибув до станції Чортків о 20:56 і затримається до локалізації пожежі.

О 20:50 пожежу локалізували на площі 1 тис 300 кв. м. О 23:07 пожежу ліквідували. Жертв немає. До гасіння залучалися 35 осіб та 8 одиниць техніки ДСНС. Рух поїзду №58 Ворохта - Київ, який затримувався через пожежу на території хлібокомбінату в Чорткові Тернопільської області, відновлений.

Читати також

На початок