На Тернопільщині з підтвердженим COVID-19 померла 3-місячна дитина

На Тернопільщині з підтвердженим COVID-19 померла 3-місячна дитина

На Тернопільщині з підтвердженим COVID-19 померла 3-місячна дитина
. Imago-Images/photothek/T. Trutschel

Минулої доби на yа Тернопільщині з підтвердженим COVID-19 померла 3-місячна дитина. Про це Суспільному розповів епідеміолог обласного центру контролю хвороб Володимир Паничев.

За його словами, це перша смерть немовляти від ковіду в області. Епідеміологи проводять розслідування, щоб з’ясувати, як інфікувалася дитина.

"Вчора зареєстрований випадок смерті дитини два місяці і 29 днів. Діагноз коронавірус підтверджений посмертно. При житті діагноз не був встановлений. При розтині трупа дитини судмедексперт запідозрив, що це коронавірус. Були відібрані матеріали і лабораторно підтвердили COVID-19. Смерть у такому віці – це вперше ми зареєстрували. Наші колеги з Кременця зараз займаються епідрозслідуванням, щоб з’ясувати можливе джерело інфекції", – каже Паничев.

Вчора на Тернопільщині від коронавірусу померли 5 осіб. Одужання підтвердили в 357-ми людей. За минулу добу в області COVID-19 виявили в 785 людей.

Понад 6 тисячі жителів Тернопільщини отримали вакцину від COVID-19 за вчора. Про це розповіла регіональна координаторка вакцинації Марія Павельєва. За її словами, з початку кампанії одну дозу препарату отримали більше 180-ти тисяч людей і двома дозами щепили майже 145 тисяч осіб, це – понад 24% жителів області, яких планують вакцинувати.

З початку пандемії коронавірусом в області хворіли майже 85 тисячі осіб. Більше ніж 76 тисяч з них вже видужали та 1 482 людини померли.

На початок