У Тернополі навчали представників громадських організацій

У Тернополі навчали представників громадських організацій

У Тернополі навчали представників громадських організацій
. Суспільне Тернопіль

35 представників громадських організацій з Тернополя та області взяли сьогодні участь у тренінгу з підготовки грантових проєктів. Їх навчали, як правильно написати проєкт, аби отримати гроші на його реалізацію. Фінансування проєктів відбуватиметься за рахунок коштів обласного бюджету. Для цього передбачили у бюджеті 250 тисяч гривень. Про це Суспільному розповіла організаторка тренінгу Ганна Василенко.

"Управління інформаційної політики та комунікації оголосило конкурс. З 1 до 31 жовтня. Громадські організації можуть подавати нам свої проєкти. Це проєкти соціальні, проєкти національно-патріотичного виховання, які пов’язані з благодійністю і зовсім не є комерційними. Кращі проєкти ми профінансуємо і до 50 тис. Кожна громадська організація зможе отримати наступного року на реалізацію свого проєкту", – каже Василенко.

Тренінг організували, аби навчити його учасників як правильно написати проект, як подати конкурсну заявку і отримати фінансування. Навчання проводив Роман Кошовий.

"Існує багато організацій, які надають допомогу. Вони мають кошти та інші ресурси, але не мають можливості їх самостійно реалізувати. Вони постійно в пошуку тих людей, які можуть це зробити. Мені приємно, що в Тернополі є багато людей, які з іншого боку мають ідеї, мають натхнення реалізувати щось і хочуть знайти ресурси. Ми постараємося навчити цих людей, як правильно звертатися до організацій, які можуть дати їм ці ресурси, фінанси та інші можливості", – розповів Кошовий.

Тернополянин Андрій Мартишко підготував декілька проєктів:

"Сюди я прийшов швидше з причини пошуку нових контактів з так званого мережування. Як згадував наш тренер, такі події максимально цьому сприяють, оскільки в умовах карантину люди мали певний час обмежений доступ до живого спілкування. Тому така подія для Тернополя і області є на часі. Успішність проєкту полягає найперше в дотриманні умов заявки і конкурсних вимог, бо на стадії оцінки конкурсна комісія якраз побачить, наскільки ви були уважні до деталей умов конкурсу. І якщо ви щось не дочитали, не заповнили, не врахували, вже навіть на стадії реалізації, якщо вам дадуть добро, ви не зможете проєкт впровадити і досягнути поставленої мети".

За фінансування бюджетних коштів в області було реалізовано два проєкти на суму пів мільйона гривень. Це "Англомовна школа для дітей" та "Інформатизація і комп’ютеризація інформаційних пам’яток Тернопілля". Про це розповіла Ганна Василенко.

На початок