Лікарні Тернополя не готові прийняти пацієнтів з підозрою на коронавірусну інфекцію

Лікарні Тернополя не готові прийняти пацієнтів з підозрою на коронавірусну інфекцію

Лікарні Тернополя не готові прийняти пацієнтів з підозрою на коронавірусну інфекцію
. оригінальне

Медичні заклади Тернополя не готові прийняти пацієнтів з підозрою на коронавірусну інфекцію. Про це на брифінгу повідомив начальник міського відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Василь Даньчак:

"Визначено дві госпітальних бази. Це інфекційне відділення лікарні швидкої допомоги, а також інфекційне відділення дитячої міської лікарні. Є боксовані приміщення, але їх є обмаль і вони розраховані на поодинокі випадки захворювання. Якщо мова буде йти про спалах інфекції, ми не маємо матеріально-технічної бази, щоб забезпечити допомогу таким хворим".

Керівник лікарні швидкої допомоги №1 Ярослав Чайківський розповідає, інфекційне відділення розраховане на 55 ліжок. З них - боксованих тільки 5:

"Ці боксовані палати не відповідають тим вимогам, які є до цієї інфекції. Вимагається, щоб ці палати були вакуумного типу. Ми, на жаль, цього не маємо і зробити це в найкоротший термін не реально".

За словами Ярослава Чайківського, немає у відділенні також обладнання для лікування пацієнтів з підозрою на корона вірус:

"Ми неодноразово зверталися з листом на облдержадміністрацію, тут у мене є вся переписка від січня минулого року, коли в нас була напружена ситуація по захворюваності на кір, але, на жаль, ці звернення залишилися поза увагою нашої влади. Тому можемо констатувати той факт, що інфекційне відділення лікарні швидкої допомоги на сьогоднішній день не готове надавати медичну допомогу хворим з корона вірусом".

Василь Даньчак розповідає, на проведення протиепідемічних заходів міська рада планує виділити додаткові кошти:

"Будуть виділені кошти для закуплення систем індивідуального захисту, тобто спеціальних масок, респіраторів, костюмів, щитків індивідуального захисту, а також на проведення кисню до коксованих палат інфекційного відділення і забезпечення ще належної матеріально-технічної бази".

На проведення протиепідемічних заходів у Тернополі, з міського бюджету виділили майже 800 тисяч гривень, - розповів Василь Даньчак.

На початок