У Тернопільській громаді діють додаткові карантинні обмеження

У Тернопільській громаді діють додаткові карантинні обмеження

У Тернопільській громаді діють додаткові карантинні обмеження
. Суспільне Тернопіль

Від сьогодні на території Тернопільської громади діють додаткові карантинні обмеження. Таке рішення прийняв міський штаб для боротьби з коронавірусом, через ріст захворюваності на COVID-19. Про це розповів начальник міського відділу охорони здоров'я Василь Даньчак.

Тернопільський міський штаб по боротьбі з коронавірусом прийняв рішення і дозволив проводити богослужіння в приміщеннях церков, з дотриманням соціальної дистанції та маскового режиму. Про це повідомила речниця міської ради Мар’яна Зварич.

Також рекомендують використовувати одноразовий посуд, або дезінфікувати Літургійний посуд.

Архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор Православної церкви України повідомив, що про рішення штабу в їхніх церквах знають і будуть його дотримуватися.

Також на засіданні штабу прийняли рішення продовжити дистанційне навчання для учнів 5-11 класів та заборонити роботу розважальних центрів та ігрових кімнат.

Заступник начальника Тернопільського районного управління поліції Іван Рибчак каже, що правоохоронці посилено контролюватимуть дотримання карантинних вимог. Поліцейські збільшили кількість рейдових груп – залучили військовослужбовців Нацгвардії, працівників Держпродспоживслужби та муніципальної інспекції.

Що відомо

  • На території Тернопільської громади запроваджуються додаткові карантинні обмеження.
На початок