Тернопільські поліцейські затримали двох одеситів

Тернопільські поліцейські затримали двох одеситів

Тернопільські поліцейські затримали двох одеситів
.

Тернопільські правоохоронці затримали двох одеситів, яких підозрюють у шахрайстві на суму близько 50 тисяч гривень. Про це розповів поліцейський Тернопільського районного управління поліції Віктор Демчан.

За його словами, підозрювані телефонували до пенсіонерів, представлялися працівниками поліції та повідомляли, що їхня дитина потрапила в автомобільну аварію і потрібні гроші на її лікування. Поліцейських про шахраїв повідомила донька однієї з пенсіонерок. Жінка не назвалася. Розповіла, її матері один з підозрюваних представився прокурором, йому пенсіонерка віддала 8 тисяч гривень і ювелірні прикраси.

42 тисячі гривень шахраям віддала ще одна пенсіонерка. Їй чоловіки зателефонували та представилися працівниками поліції. Розповіли, що її син потрапив до лікарні у важкому стані та потрібні гроші на лікування.

Демчан каже, обидва факти внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 190 частиною 2 ККУ – шахрайство:

“Чоловіки під час того, як вчиняли дані правопорушення, враховуючи похилий вік потерпілих осіб, входили в їхню довіру. Потерпілі не могли правильно оцінити ситуацію, перевірити її, передзвонити до родичів, які начебто потрапили в аварію. Тому віддавали всі гроші, які були дома та ювелірні вироби”.

Правоохоронець розповів, затриманим інкримінують шахрайство. За це передбачене покарання: від штрафу – 170 гривень до ув’язнення на 3 роки. Міру покарання визначить суд.

Що відомо

На початок