На виборах в Конотопі перемагає Артем Семеніхін - ЦВК

На виборах в Конотопі перемагає Артем Семеніхін - ЦВК

На виборах в Конотопі перемагає Артем Семеніхін - ЦВК
. Facebook

Чиний мер Конотопа Артем Семеніхін, за попередніми даними, набрав 40,3 % голосів виборців у повторних виборах міського голови, які відбулися 24 січня. Про це повідомила Центральна виборча комісія у Facebook.

За даними ЦВК, за Семеніхіна цього разу проголосували 7474 виборці. Він балотується від ВО "Свобода".

Кандидат, якого обрали в жовтні 2020 року під час загальноукраїнських місцевих виборів, Олександр Луговий, помер від хвороби.

У повторних виборах на мерське крісло Конотопа претендують семеро кандидатів.

За словами голови Конотопської міської ТВК Оксани Єзерської, ці результати є попередніми. У комісії є 9 днів для того, щоб оголосити офіційні результати виборів. Вона підтвердила, що Артем Семеніхін, за попередніми підрахунками, лідирує на виборах. Другим іде самовисуванець Сергій Завгородній.

Що відомо

  • На повторні вибори Конотопського міського голови 24 січня прийшли 30,8% виборців.
  • На виборах 25 жовтня 2020 року Артем Семеніхін був другим, програвши Олександру Луговому. 16 листопада новообраний мер помер.
  • Перша сесія восьмого скликання у Конотопі відбулася на початку грудня 2020 року без голови. Тоді на неї з’явилися всі 38 обранців. Призначати секретаря не стали, у сесійній залі головували члени президії. Депутати обрали таких чотирьох: від “Свободи” - Артем Семеніхін, від “Слуги народу” - Віталій Гланц, від “Опозиційної платформи за життя” - Наталія Губенко та від “Європейської солідарності” - Тарас Омельченко.
  • На виборах у жовтні 2020 року до міськради Конотопа ввійшли 6 партій: “Свобода” отримала 11 мандатів, в “Опозиційної платформи - За життя” – 8, у “Слуги народу” – 6, “За майбутнє” – 5, “Європейська солідарність” та “Батьківщина” – по 4.
На початок